مدیر برنامه های كومان:

لاپورتا یک منافق درجه یک است

لاپورتا یک منافق درجه یک است

اخبار ورزشی: مدیر برنامه های سرمربی بارسلونا به انتقاد از رفتارهای رییس این باشگاه پرداخت و او را یک منافق دانست.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، شکست برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا سبب شده است تا وضعیت نیمکت آبی اناری ها بار دیگر لرزان شود و خبرهای زیادی درباره اخراج کومان به گوش برسد.
کومان، سرمربی بارسلونا در تازه ترین اظهار نظر خود اظهار داشت: همه چیز به خوبی پیش رفت اما یک دفعه رییس باشگاه به من اظهار داشت که برای یک تصمیم مناسب درباره نیمکت تیم به زمان نیاز داریم. نمی توانم بیشتر از این توضیح دهم. به لاپورتا گفتم که به وضوح در این زمینه صحبت کند. او رییس باشگاه است و باید تصمیم نهایی را اعلام نماید تا من هم تکلیف خودم را دانم.
و اما روب یانس مدیر برنامه های کومان هم اظهار داشت: لاپورتا اظهار داشت که به دو یا سه هفته زمان نیاز دارد تا سرمربی جدید را انتخاب نماید و اگر به جمع بندی نهایی نرسید کومان می تواند به کار خود ادامه دهد. این یک تصمیم دیوانه کننده است و نشان میدهد که او به سرمربی فعلی اعتماد ندارد. از آن زمان تا حالا من با لاپورتا صحبت نکردم. ظاهرا دیگر مدیران بارسلونا به لاپورتا گفتند که به کومان اعتماد کند و او هم برابر رسانه ها اعلام نمود که کومان به کارش ادامه می دهد و به او اعتماد دارد. او اظهار داشت که با کومان دوست است که این یک دروغ بزرگ است. لاپورتا یک منافق در سطح بالا است.
منبع:

1400/06/27
10:59:13
5.0 / 5
202
تگهای خبر: بارسلونا , باشگاه , پورت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی