ادعای باشگاه پرسپولیس:

مشکلی برای دریافت مجوز حرفه ای گری نداریم

مشکلی برای دریافت مجوز حرفه ای گری نداریم

به گزارش اخبار ورزشی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با مشکل خاصی در حرفه ای سازی روبرو نیستیم و به صورت همزمان، کارهای در ارتباط با لیگ قهرمانان و پرونده های بین المللی باشگاه با دقت دنبال می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امیرعلی حسینی درباره پرونده حرفه ای سازی سرخپوشان اظهار داشت: رفع نقصها در ارتباط با مدارک حرفه ای سازی انجام شده است و منتظر ممیزی اولیه سایر مدارک هستیم که پیش از این نسبت به بارگذاری آن اقدام نموده بودیم.
مدیر امور بین الملل باشگاه در ادامه، اضافه کرد: بارگذاری مدارک را در موعد مقرر انجام داده بودیم. ابتدا مدارک در ارتباط با کمیته های ورزشی، پرسنلی، حقوقی و زیرساخت بارگذاری شد و چند روز بعد از آن هم مدارک در ارتباط با کمیته مالی روی سایت مربوطه قرار گرفت. ممیزی اولیه تمام این موارد توسط هیأت بدوی صدور مجوز حرفه ای در سازمان لیگ انجام می شود.
حسینی همینطور اظهار داشت: بخش زیادی از مدارک هنوز ممیزی نشده است. با عنایت به نکاتی که از جانب فدراسیون اعلام گردید، رفع نقص را که شامل موارد اندکی بود، انجام داده ایم و این روند تا کامل شدن ممیزی ادامه دارد. خدا را شکر با مشکل خاصی در این بخش از کار در ارتباط با حرفه ای سازی روبرو نیستیم و به صورت همزمان، کارهای در ارتباط با لیگ قهرمانان و پرونده های بین المللی باشگاه با دقت دنبال می شود.


منبع:

1400/07/04
20:41:04
5.0 / 5
230
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , تیم , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی