نظم تاکتیکی تیم بهم خورد

نظم تاکتیکی تیم بهم خورد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: نیمه دوم نظم تاکتیکی که باید می داشتیم را نداشتیم، درست است تیم من دو هیچ برده و باید خوشحال باشم اما تیم من در دقایقی نظمی که باید داشته باشد را نداشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محرم نویدکیا شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از مصاف با نساجی گفت: بازی تاکتیکی و بسیار خوبی به ویژه برای هواداران در خانه بود، در کل بازی خوبی را شاهد بودیم.
وی اضافه کرد: نیمه اول بازی پایاپای و نزدیکی را شاهد بودیم و هر دو تیم درحال آنالیز یکدیگر بودند، اما اگر بخواهم منطقی صحبت کنم پیش از این که بتوانیم به گل برسیم بازی معمولی را انجام دادیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: پس از زدن گل شرایط تیم خیلی بهتر شد و توانستیم موقعیت های گل خوبی را روی دروازه نساجی ایجاد نماییم و در نیمه دوم بازی بود که نساجی می خواست امتیاز بگیرد.
در ضربات آخر موقعیت سوزی کردیم
وی اشاره کرد: به سبب هدف نساجی در این نیمه آنها فضاهای خیلی خوبی را به ما داد که توانستیم از تعدادی از آنها استفاده نمائیم اما در ضربات آخر نتوانستیم موفق عمل نماییم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم.
نویدکیا اشاره کرد: در این هفت بازی که انجام دادیم فکر کنم نساجی تنها تیمی بود که توانست اینقدر به دفاع های ما در نیمه دوم فشار وارد کند و این قابل احترام است که با این شرایط می توانند در اصفهان این بازی را عرضه کنند.
وی افزود: نیمه دوم آن نظم تاکتیکی که باید می داشتیم را نداشتیم، درست است تیم من دو هیچ برده و باید خوشحال باشم اما تیم من در دقایقی هم نظمی که باید داشته باشد را رعایت نکرد.
بعضی اوقات نظم نداریم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اشاره کرد: باید فوق العاده روی این مساله حرف بزنیم که بعضی اوقات نظم باید را نداریم، درست است ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم اما نباید بگذاریم اینقدر به دفاع های چپ و راست فشار وارد شود اگر بتوانیم این نظم را برگردانیم کار مهمی کرده ایم.
وی اشاره کرد: اگر بخواهم در مورد شهریار حرف بزنم اول باید از سجاد بگویم که یک مهاجم هدف است و سال قبل آقای گل لیگ شده اما یک از خود گذشتگی را به خرج داده که وینگر بازی می کند و مهاجم هدف نیست.
نویدکیا اظهار داشت: شهریار بازی های قبل هم تمام تلاش خودرا انجام می داد اما موقعیت چندانی نداشت اما در بازی گذشته نیمه دوم چند موقعیت خیلی خوب داشت که از آنها استفاده نکرد، این بازی خوب عملکرد کرد اما در یکی دو صحنه انتظار داشتیم از بازیکنی مثل شهریار که بهتر کار کند.

1400/09/08
21:59:52
5.0 / 5
249
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی