نصیحت كونته به آرتتا پس از پیروزی در داربی شمال لندن:

کمتر غر بزن!

کمتر غر بزن!

سرمربی تاتنهام به همتای خود روی نیمکت آرسنال سفارش کرد کمتر گله و شکایت کند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، در دیدار معوقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم فوتبال تاتنهام در داربی لندن موفق شد با سه گل آرسنال را شکست دهد. ابتدا هری کین از روی نقطه پنالتی دروازه شاگردان آرتتا را باز کرد. بعد از این گل آرسنال با اخراج هلدینگ ۱۰ نفره شد و در ادامه اسپرز توانست گلهای دوم و سوم را هم به وسیله هری کین و سون هیونگ مین به ثمر برساند.
مایکل آرتتا سرمربی آرسنال با انتقاد از داوری اظهار داشت: اگر آنچه را که فکر می کنم بگویم شش ماه محروم خواهم شد. من اجازه دارم تفسیر خویش را از اتفاقات بازی عرضه دهم، اما نمی دانم چگونه دروغ بگویم، ازاین رو ترجیح می دهم چیزی نگویم. نمی توانم نظرم را بگویم چون محروم خواهم شد. من به بازیکنانم افتخار می کنم. می توانید از داور بخواهید که جلوی دوربین بیاید تا تصمیماتش را توضیح دهد. تصمیمات داور مایه شرمساری است چونکه او بازی را ویران کرد.
با این وجود، کونته با استناد به اظهارات قبلی سرمربی اسپانیایی در مورد برنامه بازی آرسنال به آرتتا حمله کرد و اظهار داشت: مایکل آرتتا واقعا مربی خوبی است. او اخیرا آغاز به انجام این کار کرده است و فکر می کنم که خیلی گله و شکایت می کند و زیاد غر می زند. فکر می کنم او باید بیشتر روی تیمش متمرکز باشد و به خاطر این که تازه این کار را آغاز کرده شکایت نکند. این که یک مربی بارها از همه مسائل شکایت کند خوب نیست. کارت قرمز برای من واضح بود و به نظرم تصمیم داور در این صحنه کاملا درست بود.
کونته در ادامه به خطای فابینیو روی سون در تساوی یک بر یک آخر هفته گذشته مقابل لیورپول اشاره نمود که برایش فقط کارت زرد دریافت کرد.
او افزود: در مقابل لیورپول فراموش نکنید، من چیزی نگفتم چه اتفاقی برای فابینیو افتاد، اگر بخواهیم شکایت نماییم این امکان را داریم که در هر بازی در مورد داور، تصمیم و بازی به تعویق افتاده صحبت نماییم. فکر می کنم این نصیحت من برای او است که کمتر غر بزند، اگر او بخواهد نصیحت من را بپذیرد خوب است. وگرنه من کاری ندارم. فکر می کنم او می تواند در آینده مربی مهمی شود، اما در عرض شش ماه، صدای شکایت او را زیاد شنیدم. تکرار می کنم این فقط نصیحت است، نه چیز دیگری چون او خیلی خوب است.
سرمربی ایتالیایی در انتها اظهار داشت: اگر بخواهیم شکایت نماییم، امکان شکایت زیادی داریم که چرا من باید بازی بعدی یکشنبه ساعت ۱۲ بازی کنم و آرسنال باید دوشنبه شب بازی کند. در واقع آنها یک روز استراحت بیشتری دارند و ما با لستر، لیورپول، آرسنال بازی می نماییم و الان بعد از تنها دو روز باید باردیگر بازی نماییم.
منبع:

1401/02/23
23:31:57
5.0 / 5
238
تگهای خبر: بازیكن , پیروزی , تساوی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی