تعداد كاندیداهای انتخابات كمیته ملی پارالمپیك به ۵ نفر رسید

تعداد كاندیداهای انتخابات كمیته ملی پارالمپیك به ۵ نفر رسید

اخبار ورزشی: روز دوم مهلت تعیین شده برای ثبت‎نام كاندیداهای انتخابات كمیته ملی پارالمپیك با نام‎نویسی سه كاندیدا همراه بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از كمیته ملی پارالمپیك، مهلت تعیین شده برای نام نویسی از كاندیداهای كمیته ملی پارالمپیك امروز سه شنبه مورد پیگیری قرار|گرفت. در این روز كه دومین روز ثبت نام كاندیداها به حساب می آید، بهروز برجسته، جهانگیر فدایی و محمدرضا مظلومی آمادگی رسمی خویش را اعلام نمودند.
بر این اساس، برجسته برای تصدی پست های بازرس و هیات اجرایی، فدایی برای پست های نایب رئیس مردان و هیات اجرایی و محمد رضا مظلومی برای پست های نایب رئیس آقایان و هیات اجرایی، نام نویسی كردند.
ثبت نام در مجمع انتخاباتی كمیته ملی پارالمپیك برای افرادی كه شرایط حضور را دارند، تا آخر وقت اداری روز پنج شنبه، ۲۴ آبان ماه در محل كمیته ملی پارالمپیك، مقدور است. قبل از این هم امیر ماندگار فرد برای پست های نایب رئیسی آقایان و بازرس و سید احمد سیدباقری برای پست های نایب رئیسی آقایان و عضویت در هیات اجرایی، نام نویسی كرده بودند.
مجمع انتخاباتی كمیته ملی پارالمپیك روز شنبه، ۲۴ آذر ماه برگزار می شود. ریاست این كمیته از ابتدای تاسیس تا كنون بر عهده محمود خسروی وفا بوده است.

1397/08/15
14:26:59
5.0 / 5
4583
تگهای خبر: المپیك , ثبت نام , كمیته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی