فوتبال انتخابی المپیك ۲۰۲۰ ؛

قمی: انگیزه بانوان برای صعود دوچندان شد، نتوانستیم لبنان را ببینیم

قمی: انگیزه بانوان برای صعود دوچندان شد، نتوانستیم لبنان را ببینیم

اخبار ورزشی: ملی پوش فوتبال بانوان قبل از اولین بازی در رقابت های انتخابی المپیك ۲۰۲۰ اظهار داشت: مصدومیت فروغ موری انگیزه بازیكنان را برای صعود از گروه بیشتر كرده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال بانوان در اولین گام از رقابت های انتخابی المپیك ۲۰۲۰ روز پنجشنبه مقابل لبنان صف آرایی خواهد نمود. قبل از اعزام تیم ملی به رقابت ها، فروغ موری از بازیكنان تاثیر گذار ایران دچار مصدومیت شد تا حضور در اولین مرحله بازی ها را از دست بدهد.
سارا قمی در گفتگو با خبرنگار مهر، قبل از بازی نخست مقابل لبنان در مرحله اول انتخابی المپیك ۲۰۲۰ درباره شرایط و وضعیت تیم ملی اظهار داشت: خدا را شكر همه چیز خوب است. تمرینات سخت و فشرده ای در ایران پشت سر گذاشتیم و همه بازیكنان با انگیزه هستند. كادر فنی هم تمام نكات فنی را گفته است و خوشبختانه جو خوبی بر تیم ملی حاكم است. ملی پوشان بسیار انگیزه دارند تا بعنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود نماییم.
ملی پوش فوتبال بانوان اضافه كرد: تنها چیزی كه بسیار مرا ناراحت كرد مصدومیت فروغ موری بود. مصدومیت او سبب شد تا انگیزه من برای كوشیدن و صعود به مرحله بعد دو برابر شود تا موری در دور بعدی مسابقات بتواند كنار تیم ملی باشد.
وی درباره بازی نخست تیم ملی مقابل لبنان بیان كرد: بازیكنان از نظر فنی و بدنی در شرایط ایده آلی قرار دارند. متاسفانه كادرفنی موفق نشد فیلم بازی های لبنان را تهیه نماید تا بتوانیم این تیم را آنالیز نماییم اما فیلم بازی تیم جوانان را تماشا كردیم. فیلم دیدارهای هنگ كنگ را هم آنالیز كردیم. بطور قطع هر دو تیم برای صعود تلاش خواهند كرد. در گروه سختی قرار داریم، در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست ولی تمام تلاش خویش را خواهیم كرد تا دست پر از رقابت ها بازگردیم.
سارا قمی درباره عدم برگزاری دیدار تداركاتی تیم ملی با تیم های خارجی اظهار داشت: فدراسیون بسیار كوشش كرد تا با چند كشور دیدار تداركاتی برگزار نماییم اما نشد چون كه كشورها حاضر به برگزاری دیدار نشدند و شرایط مهیا نبود. ما به خود ایمان داریم و برای كسب بهترین نتیجه به زمین خواهیم رفت. برای نخستین بار با ۱۱ بازیكن متفاوت به زمین می رویم؛ بازیكنانی كه تاكنون در یك مسابقه حساس با هم كار نكرده ایم.

1397/08/16
14:29:59
5.0 / 5
4528
تگهای خبر: المپیك , بازیكن , بدن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی