۱۷ - ۱۶ نفر به اردو دعوت می شوند؛

مهران شاهین طبع: در مورد هیچ بازیكنی به جمع‎بندی نرسیده‎ام

مهران شاهین طبع: در مورد هیچ بازیكنی به جمع‎بندی نرسیده‎ام

اخبار ورزشی: سرمربی تیم ملی بسكتبال تصریح كرد كه برای تشكیل اردوی این تیم و برگزاری دیدارهای پنجره پنجم انتخابی جام جهانی هنوز در مورد هیچ بازیكنی به جمع بندی نرسیده است.مهران شاهین طبع در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه بلافاصله بعد از دیدارهای هفته چهارم رقابت های لیگ برتر اردوی تیم ملی برای پنجره پنجم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ آغاز می شود، اظهار داشت: البته هنوز نشست هماهنگی برای تصمیم گیری قطعی و نهایی در مورد برنامه های تیم ملی برگزار نشده است اما قاعدتا روز پس از هفته چهارم لیگ برتر (۲۵ آبان ماه) ورود به اردو است و از ۲۶ آبان ماه هم اردو آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه عملكرد باشگاهی بازیكنان را برای حضور در تركیب تیم ملی زیر نظر داشته، تصریح كرد: در مورد اردونشینان تیم ملی و اینكه برای این پنجره از مسابقات از چه تركیبی استفاده نماییم هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. باید در این زمینه با دیگر اعضای كادر فنی نشستی داشته باشیم تا تصمیمات را نهایی نماییم اما بطور قطع اردو را با ۱۷ - ۱۶ بازیكن آغاز می نماییم.
سرمربی تیم ملی بسكتبال در مورد غیبت احتمالی بازیكنانی مانند حامد حدادی و ارسلان كاظمی اظهار داشت: وقتی در مورد تركیب اردونشینان و پس از آن تركیب تیم ملی برای دیدارهای پیش رو تصمیم گیری شد، وضعیت این بازیكنان هم مشخص می گردد. قاعدتا در مورد انتخاب هر بازیكنی حتی حامد حدادی و ارسلان كاظمی با مشورت كادر فنی به جمع بندی می رسیم.
شاهین طبع همینطور در مورد اینكه «مهدی كامرانی به این مرحله از اردوی تیم ملی بسكتبال دعوت می شود؟»، هم تصریح كرد: هنوز تصمیمی گرفته نشده است، صحبتی هم با خودِ كامرانی نداشتیم. در كل تا به امروز در مورد هیچ بازیكنی به جمع بندی نهایی نرسیده ایم. تمام صحبت ها در حد حرف و احتمالات است.
وی با یادآوری اینكه تیم ملی بسكتبال قبل از سفر به استرالیا، دیدارهایی برابر قطر خواهد داشت، اظهار داشت: پس از آغاز اردو و برگزاری چند جلسه تمرینی در تهران، راهی قطر خواهیم شد. تیم ملی بسكتبال پنج روز در قطر خواهد بود و طی این مدت دو دیدار برابر تیم ملی این كشور خواهد داشت. این دو دیدار برای آماده سازی بیشتر ملی پوشان برگزار می گردد. آنها از دوحه به استرالیا می روند تا دیدار رفت برابر این تیم ملی این كشور را برگزار كنند.
سرمربی تیم ملی بسكتبال باتاكید بر اینكه این تیم در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی، دیدارهای سختی برابر استرالیا و فیلیپین خواهد داشت، اظهار داشت: باید نهایت تلاش را برای كسب امتیاز لازم از این دو بازی داشته باشیم. در این صورت دیدارهای پنجم ششم و نهایی در شرایط ایده آل تری برگزار می شود.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم ملی بسكتبال در چارچوب پنجره پنجم رقابت های انتخابی جام جهانی ۹ آذرماه برای برگزاری دیدار رفت به مصاف استرالیا می رود و ۱۲ آذرماه هم در مانیل دیدار برگشت برابر فیلیپین را برگزار می نماید.
تیم ملی بسكتبال تا به امروز ۸ دیدار خود در مسابقات انتخابی جام جهانی را برگزار كرده و طی آن موفق به كسب ۶ پیروزی شده ضمن اینكه نتیجه دو دیدار برابر عراق و ژاپن را هم واگذار كرده است.

1397/08/19
14:18:35
5.0 / 5
5699
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی