محمدرضا داورزنی:

قایقرانی باید اهداف آرمانی خودرا مشخص نماید

قایقرانی باید اهداف آرمانی خودرا مشخص نماید

اخبار ورزشی: معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: قایقرانی باید اهداف آرمانی ترسیم كند و به آن اهداف هم برسد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی در مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی بیان كرد: امیدوارم خانواده قایقرانی با همدلی بیشتر انتظارات مردم را جامعه عمل بپوشاند و سبد مدالی ایران را پررنگ تر كند. انتظار مجموعه ورزش كشور این است كه ظرفیت ها را به خدمت بگیریم. اینكه ما تمام ظرفیت ها را در دریاچه آزادی محدود نماییم درست نیست. ما سدها و رودخانه های متعددی داریم كه می تواند كمك نماید.
او افزود: طبیعی است در جمعیت ۸۰ میلیونی ما استعدادهای متعددی دارد و می توان تعداد قایقران ها را بیشتر نماییم. انتخابات به اتمام رسید و قایقرانی باید اهداف خودرا مشخص نماید و اهداف هم باید آرمانی باشد و تلاش نماییم به سمت این هدف برویم و به آن هم برسیم. نه تنها قایقرانی بلكه همه رشته ها نباید فقط به پول دولتی تكیه كند و باید فضایی ایجاد شود كه اسپانسرها ورود كنند. این هم وقتی اتفاق می افتد كه قایقرانی نتایج خوبی بگیرد.
داورزنی خطاب به هیأت های استانی اظهار داشت: هیأت های استانی باید فعال تر باشند.
او اظهار داشت: برای آقای سهرابیان آرزوی موفقیت دارم. او باید به اعتماد مجمع پاسخ مثبت بدهد. بقیه كاندیداها هم باید همكاری جدی با آقای سهرابیان داشته باشند. جامعه قایقرانی باید به تحقق برنامه های سهرابیان كمك نماید.
معاون وزیر ورزش در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به اینكه خانواده قایقرانی بتوانند در آینده برنامه هایی را كه مد نظر دارند، به اجرا دربیاورند اظهار داشت: امیدوارم قایقرانی بتواند با این برنامه ریزی سبد مدالی ایران را در رقابت های آسیایی و جهانی پررنگ تر كند. این فدراسیون متشكل از سه فدراسیون است كه در هم ادغام شده اند و همگی ظرفیت های خوبی در مدال آوری دارند كه همه آنها می توانند در زمره رشته هایی باشند كه برای ایران افتخارآفرینی كنند.
وی افزود: وزارت ورزش و كمیته المپیك این انتظار را از قایقرانی دارند كه بتواند از تمام ظرفیت های خود در كشور استفاده نماید. ما در شمال و جنوب كشور عرصه های آبی زیادی داریم؛ از دریای خزر تا آب های جنوب، سدها، دریاچه ها و پایگاه های آبی كه می توانیم از ظرفیت های آنها استفاده نمائیم. اینكه فعالیت های خودرا تنها در دریاچه آزادی خلاصه نماییم، درست نیست. در استان ها صدها منابع آبی داریم كه می تواند در خدمت خانواده قایقرانی باشد.
داورزنی اظهار داشت: ما جمعیت ۸۰ میلیونی داریم كه استعدادهای مختلفی دارد. در طرح المپیاد نخبه ها كه اخیرا برگزار شد، نوجوانان زیادی حضور داشتند كه اطلاعات آنها ثبت گردید این مسئله نشان داده است كه ما فرصت ها و ظرفیت های خوبی برای رشته های مختلف بویژه قایقرانی داریم كه با استفاده از این ظرفیت ها، می توان تعداد قایقرانان در رشته های مختلف را بیشتر كرده و روی آنها سرمایه گذاری كرد. ما قهرمانان زیادی مانند محسن شادی داریم كه می توانیم از ظرفیت و استعداد آنها استفاده نمائیم و گام های جدیدی در این رشته برداریم.
وی اضافه كرد: مجمع فدراسیون قایقرانی، تمام و رئیس آن برای چهار سال آینده مشخص شد. اهداف مشخص شده باید آرمانی باشد بطوریكه از جایگاهی كه هم اكنون در آسیا داریم، یك پله بالاتر قرار بگیریم. ما همواره در چهار دهه گذشته در تنگناها بوده ایم و بیشتر تكیه مان به منابع دولتی و كمیته المپیك بوده است، این مسئله ما را با مشكل روبرو می كند. بنا بر این باید توجه خوبی به ماركتینگ شود تا اسپانسرها برای حضور در فدراسیون ها انگیزه داشته باشند.
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش اشاره كرد: زمانی كه شما پوشش دهی مناسبی در بازی های آسیایی و قهرمانی آسیا و جهان داشته باشید و قایقرانتان نتیجه بگیرد، حضور اسپانسرها و انگیزه شان بیشتر می شود و این دو مسئله لازم و ملزوم یكدیگر هستند و می توانند كمك بیشتری به فدراسیون كنند تا در آینده روزهای پررونق تری در قایقرانی داشته باشید و سبد مدالی تان پررنگ تر باشد.

1397/12/07
19:25:09
5.0 / 5
4905
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی