عبدی در گفتگو با مهر:

اختلافی با مربیان زن نداشتم، هنوز پولی از فدراسیون نگرفته ام

اختلافی با مربیان زن نداشتم، هنوز پولی از فدراسیون نگرفته ام

اخبار ورزشی: مشاور فنی تیم های ملی فوتبال بانوان می گوید باوجود گذشت ۹ ماه از شروع به كارش در این سمت هنوز پولی از فدراسیون فوتبال نگرفته است.حسین عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب همكارش اش با تیم های ملی فوتبال بانوان اظهار داشت: تیرماه سال قبل بود كه از من خواستند به تیم بانوان كمك كنم تا به دور بعدی مسابقات آسیایی صعود كند. فدراسیون هم مرا در این مدت تحمل كرد و خوشبختانه تمامی تیم های ملی به دور دوم صعود كردند. این تیم ها هم اكنون آماده دور بعد می شوند.
وی درباب اینكه گفته می شد به خاطر نداشتن قرارداد مدتی با تیم های بانوان همكاری نمی كرد، تصریح كرد: به خاطر قرارداد نبود و مسائل دیگری وجود داشت. متأسفانه ۶ روز در اردوی تیم دختران نبودم كه تاثیرش را گذاشت.
مشاور فنی تیم های ملی فوتبال بانوان در پاسخ به این سوال كه آیا مشكل شما با فدراسیون فوتبال بوده است؟ اشاره كرد: خیر. ارتباطی به فدراسیون نداشت و این مشكل الان رفع شده است.
عبدی افزود: ۹ ماه بدون قرارداد و حقوق با تیم بانوان همكاری كرده ام ولی از كارم راضی هستم. امیدوارم تلاش تیم بانوان در تمام رده های سنی جواب بدهد و مردم هم از این تیم حمایت كنند. حیف است كه بخواهیم به خاطر مسائل مالی كار با این تیم را كنار بگذاریم.
«آیا مشكل شما با تیم ملی بانوان بحث مربیان زن و مرد بوده است؟ همانند مشكلی كه در تیم ملی فوتسال بانوان بین مدیرفنی مرد و مربیان زن رخ داد؟» حسین عبدی در پاسخ به این سوال اظهار داشت: خیر. ما چنین چالشی در تیم فوتبال بانوان نداریم. مربیان زن تیم ملی همگی خودشان استاد هستند ولی علاقه به یادگیری دارند.
عبدی كه اخیرا بعنوان سرمربی تیم فوتبال نوجوانان (پسران) هم انتخاب شده است، اظهار نمود: زمان كمی برای تیم نوجوانان داریم. قسمتی از فرصت باقی مانده تا شهریورماه، بازیكنان درگیر امتحانات خرداد هستند. قسمتی از این زمان معطوف به ماه رمضان و بخش دیگر معطوف به تعطیلات عید است. بدین سبب زمان كمی داریم و كارمان دشوار است.
وی افزود: شهریورماه مسابقات مقدماتی جام جهانی زیر ۱۷ سال را داریم. همه دارند كار می كنند. فدراسیون هم امكانات خوبی در اختیارمان گذاشته و ارگان های دیگر هم همكاری لازم را با تیم نوجوانان دارند.

1398/01/03
14:11:00
5.0 / 5
4306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی