در گزارش اخبار ورزشی عنوان شد:

تیم فوتبال امید برنامه‎ای به كمیته ملی المپیك عرضه نكرده است

تیم فوتبال امید برنامه‎ای به كمیته ملی المپیك عرضه نكرده است

به گزارش اخبار ورزشی به قول سرپرست دبیری كمیته ملی المپیك، از سوی فدراسیون فوتبال و كادر فنی تیم امید هیچ برنامه عملیاتی به این كمیته عرضه نشده است.كیكاووس سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش كه «با توجه به مشخص شدن كادر فنی تیم فوتبال امید، آیا تا به امروز برنامه عملیاتی برای حضور این تیم در رقابت های انتخابی المپیك به كمیته ملی المپیك عرضه شده است؟» اظهار داشت: قاعدتاً فدراسیون فوتبال بعنوان متولی این رشته پیگیر امور است. این فدراسیون باید در حوزه برنامه ریزی برای آماده سازی تیم و موارد دیگری مانند انتخاب بازیكنان تصمیم گیری كند اما قاعدتاً كمیته ملی المپیك هم باید درجریان قرار بگیرد.
وی خاطرنشان كرد: نقش و جایگاه كمیته ملی المپیك نسبت به فدراسیون ها، نظارتی و حمایتی است به خصوص فدراسیون هایی كه كاندیدای اعزام تیم یا ورزشكار به بازی های المپیك هستند. ازاین رو باید در جریان برنامه آماده سازی این رشته ها باشیم كما اینكه در نشست با خیلی از فدراسیون ها، به این مهم پرداخته ایم تا از نتایج آن بعنوان ملاك عمل برای بسیاری تصمیم گیری ها استفاده گردد.
سرپرست دبیری كمیته ملی المپیك تصریح كرد: از سوی تیم فوتبال امید اما تا به امروز اطلاع رسانی در مورد برنامه های پیشبینی شده، نشده است. البته شاید هم به شكلی طبیعی باشد چونكه مدت زمان زیادی از تعیین تكلیف كادر فنی نمی گذرد.
خزانه دار كمیته ملی المپیك در پاسخ به این پرسش كه «با توجه به اینكه فوتبال از بودجه تخصیصی كمیته ملی المپیك به فدراسیون ها سهمی ندارد آیا مسئولان این فدراسیون تا به امروز درخواستی بابت حمایت مالی از تیم امید داشته اند؟» اظهار داشت: خیر؛ تا به امروز درخواستی منبی بر این مسئله نداشته ایم. چنین درخواستی به دستمان برسد اساسا در ستاد عالی بازی های المپیك بررسی می شود و بر مبنای نتایج آن، پاسخ داده می شود. البته كه كمیته ملی المپیك در كمك به فوتبال هیچ زمان كوتاهی نداشته همانطور كه سال قبل هم ۲۴۰ میلیون تومان به این رشته كمك كرد.
ذی حساب كمیته ملی المپیك در انتها اظهار داشت: دریافت جدیدی از خزانه دولت نداشته ایم اما پیگیر هستیم تا این مهم در نخستین فرصت محقق شود.

1398/04/08
13:43:59
5.0 / 5
4580
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی