در گزارش اخبار ورزشی عنوان شد:

تصمیم استراماچونی مثل كی روش بود، بساط بازیكن سالاری برچیده شد

تصمیم استراماچونی مثل كی روش بود، بساط بازیكن سالاری برچیده شد

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت تیم فوتبال استقلال از شرایط این تیم برای حضور در فصل جدید ابراز رضایت كردو اظهار داشت: استراماچونی نشان داد به هیچ وجه سفارش پذیر نیست و اقتدار وی در این زمینه مرا یاد كی روش انداخت.فرشاد فلاحت زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در ارزیابی اش از شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استراماچونی تا اینجای كار نشان داده می تواند مربی خوبی باشد. او بساط بازیكن سالاری را از تیم برچید و نظم و انضباط را بر تیمش حاكم كرد.
وی اضافه كرد: زمانی كه استراماچونی سه بازیكن را به علت بی انضباطی كنار گذاشت و به هیچ قیمتی حاضر به بازگرداندن آنها نشد، ثابت كرد مربی مقتدری است و به هیچ وجه سفارش پذیر نیست. این اخلاق او مرا یاد كی روش انداخت.
پیشكسوت آبی پوشان در مورد تعویق در آغاز لیگ بیان داشت: این اصلا اتفاق خوبی نیست و دود آن در چشم كل فوتبال می رود. همه می دانند كه دوره بدنسازی محدود و مشخص است و پس از آخر این دوره بدنها باید به مسابقه برود. مطمئنم كه در لیگ نوزدهم تعداد مصدومان زیاد می شود.
فلاحت زاده با اشاره به جدایی رحمتی از استقلال اظهار داشت: این تیم حتما به دو دروازه بان بزرگ و هم سطح نیاز دارد. در وهله اول باید آرزو كنید كه حسینی در طول فصل محروم و مصدوم نشود. باشگاه هم باید جذب یك دروازه بان خوب و در سطح حسینی را در دستور كارش بگذارد.

مدافع پیشین آبی پوشان سپس به بحث های حاشیه ای كه در مورد آكادمی این باشگاه مطرح شده اشاره نمود و بیان داشت: برای آنهایی كه تا از آكادمی رفتند برای این تیم آغاز به حاشیه سازی كردند متاسفم. آكادمی از باشگاه جدا نیست و حاشیه سازی برای آكادمی استقلال یعنی حاشیه سازی برای خود باشگاه.
وی افزود: رضا حسن زاده دوست و همبازی سابق من است و سالهای سال است او را می شناسم. رضا اسطوره باشگاه است و در فینال آسیا برای ما گل قهرمانی زده است. چطور بعضی ها در باره او قضاوت اشتباه كرده و برایش حاشیه درست می كنند.
فلاحت زاده افزود: یا محمد مومنی كه از سالم ترین و پاك ترین افرادی است كه در آكادمی كار كرده. همه می دانند او برای ایجاد یك ورزشگاه اختصاصی برای تیم های پایه چقدر زحمت كشیده. اما بعضی ها می خواهند با شخصیت و آبروی او بازی كنند. این افراد شاید مدتی در استقلال بازی كرده باشند اما رفتارشان نشان داده است خیرخواه این باشگاه نیستند و تنها دنبال منافع خودشان هستند. وگرنه برای پیشكسوتان آبرومندی مثل مومنی، حسن زاده و اكبرپور حاشیه درست نمی كردند.

1398/05/08
21:54:49
5.0 / 5
4318
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , بدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی