مهر بررسی كرد؛

داستان رئیس فدراسیون تكواندو و دبیر هایش، چرا هیچكس دوام نمی آورد؟

داستان رئیس فدراسیون تكواندو و دبیر هایش، چرا هیچكس دوام نمی آورد؟

اخبار ورزشی: دبیر فدراسیون تكواندو در حالی روز چهارشنبه مشغول به كار شد كه قبل از وی 10 نفر در فدراسیون تكواندو وارد اتاق دبیر شده و روی صندلی نا امن آن نشسته اند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سید محمد پولادگر در طول بیشتر از ۲۰ سال حضور در سمت نایب رییس و رئیس فدراسیون تكواندو با ۱۰ نفر بعنوان دبیر همكاری كرده است ولی همكاری با آنها دوام چندانی نداشته و بازهم مجبور به انتخاب فرد دیگری برای این مسئولیت شده است. مجید نیری یازدهمین نفری بود كه برای نشستن روی صندلی دبیری روز چهارشنبه وارد فدراسیون شد.
داستان پولادگر و تكواندو سال۱۳۷۳ آغاز شد و تابحال نیز ادامه داد. آن زمان صفوی رئیس وقت فدراسیون به سبب مشغله كاری و حضور كمرنگ در فدراسیون، وی را بعنوان نایب رییس انتخاب نمود و پس از استعفای وی در سال ۱۳۷۵، مختار كلانتری رئیس شد و او نیز رای به تداوم پولادگر بعنوان نایب رییس داد. بعد از اختتام دوره چهار ساله كلانتری، پولادگر از سال ۱۳۷۹ بعنوان رئیس فدراسیون برگزیده شد و از آن زمان تابحال در این سمت باقی مانده است. در تمام این سالها صندلی دبیری در این فدراسیون لرزان و داغ بوده و نفراتی كه برای قبول این مسئولیت با رئیس به توافق می رسیدند، دوام چندانی نمی آوردند.
زمانی كه پولادگر نایب رییس بود، پیوند گلزار مسئولیت دبیری را برعهده داشت، خیلی زود ارتباط نایب رییس و دبیر اصفهانی تیره شد تا در نهایت سال ۱۳۷۶ با استعفای گلزار، ناصر پورعلیفرد، رئیس فعلی فدراسیون پرورش اندام بجای وی روی این صندلی داغ بنشیند. بعد از آن و در دروه ریاست، پورعلیفرد به اتاق نایب رییس رفت و غلامرضا ابراهیمی پس از سالها مسئولیت در فدراسیون جودو، بعنوان دبیر برگزیده شد.
مدتی بعد، ابراهیمی مشكل قلبی پیدا كرد و سید حسن زاهدی بعنوان دبیر فدراسیون برگزیده شد. سید حسین عباسی، تكواندوكار اصفهانی كه سابقه مدال ارتش های جهان و عضویت در تیم ملی را در كارنامه داشت، نفر بعدی بود كه بعنوان دبیر فدراسیون جایگزین زاهدی شد. اما او نیز دوام چندانی نیاورد و با بهبودی شرایط قلبی ابراهیمی، وی به مسئولیت قبلی خود بازگشت.
پس از ابراهیمی، حسن ذوالقدر كه پس از سالها حضور در راس تیم های ملی، جای خودرا به رضا مهماندوست داده بود، وارد اتاق دبیر در فدراسیون تكواندو شد، علیرضا صیاد بجای ذوالقدر، احسنی فروز بجای صیاد و مسعود امینی هم بجای احسنی فروز مسئولیت دبیری در فدراسیون تكواندو راتجربه كردند. البته امینی شاید كمترین زمان را در میان همه این نفرات گذراند و تنها ۹ ماه مسئولیت داشت.
چهارشنبه ۲۳ مردادماه نیز مجید نیری، جای مسعود امینی روی این صندلی داغ و پررفت و آمد نشست. روابط عمومی فدراسیون هم كه روزهای قبل هیچ اشاره ای به خروج امینی طی روزهای گذشته نكرده بود، خبر این انتصاب را روی خروجی سایت فدراسیون منتشر نمود.
اینكه به جوانی تحصلیكرده از جنس تكواندو اعتماد می شود، خود جای امیدواری دارد و یك نكته مثبت برای پولادگر شمرده می شود، ولی اینكه نیری تا چه زمانی در این سمت دوام بیاورد و اینكه آیا او از سرپرستی، حكم دائمی را دریافت می كند یا خیر را گذر زمان مشخص می كند.


منبع:

1398/05/25
11:09:51
5.0 / 5
4213
تگهای خبر: تیم , سایت , فدراسیون , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی