بیرانوند:

به دنبال دستكش طلای آسیا هستم

به دنبال دستكش طلای آسیا هستم

به گزارش اخبار ورزشی میزان نوشت: علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: تلاش می كنم تا باز هم پیشرفت كنم و دستكش سال آسیا را به خودم اختصاص بدهم.


علیرضا بیرانوند در مورد انتخابش بعنوان برترین دروازه بان لیگ هجدهم تصریح كرد: انتخاب من بعنوان بهترین بازیكن سال فوتبال ایران، كارم را سخت تر از گذشته می كند و به صورت حتم انتظارات از من خیلی بیشتر خواهد شد. امیدوارم بتوانم روز به روز پیشرفت كنم. فكر كنم دریافت تندیس بهترین دروازه بان در كنار تندیس بهترین بازیكن سال در زندگی ورزشی ام ماندگار خواهد شد.
وی در مورد اینكه برای چندمین بار بعنوان برترین دروازه بان انتخاب شد، اظهار داشت: در پنج سالی كه فوتبال حرفه ای را دنبال می‎كنم، چهارمین دستكش طلایی را دریافت كردم. تنها ناراحتی من این بود كه در مقطعی از زمان در تیم نفت تهران با علیرضا منصوریان گرفتار جر و بحث شدم و همین امر سبب شد حدود ۱۰ تا ۱۵ بازی آن فصل را از دست بدهم و نتوانم جزو نامزدهای برترین دروازه بان ها قرار بگیرم. اگر این اتفاق رخ نمی داد، می توانستم جایزه آن سال را هم دریافت كنم.
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان كرد: دیگر به دنبال ركورد زدن در لیگ ایران نیستم و نیازی ندارم برای به دست آوردن ركوردهای جدید در ایران تلاش كنم. برای نخستین بار است كه در تاریخ فوتبال كشورمان یك دروازه بان بعنوان مرد سال فوتبال انتخاب می شود. در سال گذشته، زمزمه هایی شده بود در خصوص اینكه مقرر است جزو كاندیداهای نهایی برترین بازیكنان آسیا باشم كه این اتفاق رخ نداد.
بیرانوند در ادامه اظهار داشت: خیلی خوشحالم برترین بازیكن و برترین دروازه بان لیگ هجدهم شدم و به دنبال این هدف هستم تا روزبه روز پیشرفت كنم و صاحب دستكش طلایی كنفدراسیون فوتبال آسیا شوم.
وی در پاسخ به این سؤال كه اگر به عقب و زمانی پیش از دریافت چهار دستكش طلا بازگردیم، نسبت به گذشته چه تفاوتی كرده است، اظهار داشت: از لحاظ شخصیتی همان اخلاق و شوخ طبعی را دارم و هیچ فرقی نكرده ام. دوست ندارم برای دریافت چهار دستكش طلا شخصیتم را از دست بدهم. همان علیرضایی كه در گذشته بودم، الان هم هستم. شاید از لحاظ حرفه ای به دنبال پیشرفت‎های بیشتری باشم. 256 251


منبع:

1398/06/03
14:56:20
5.0 / 5
4201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی