پیام صادقیان:

عرب را به خاطر خراب كردن رویایم نمی بخشم

عرب را به خاطر خراب كردن رویایم نمی بخشم

به گزارش اخبار ورزشی خبرورزشی نوشت: بازیكن اسبق پرسپولیس اظهار داشت: من وقتی از پرسپولیس كه عاشقش بودم رفتم، محروم خدایی شدم و دیگر این محرومیت ها تأثیری در زندگی من ندارد.


پیام صادقیان... از همان روز اول معلوم بود كه برای سرانجام وی در فوتبال فقط باید ۳ نقطه گذاشت. ستاره تكنیكی كه از سن پایین عنوان شد و به همان مسیری رفت كه قبل از او امثال خذیراوی رفته بودند و آخر شان را همه می دانیم. حالا پیام صادقیان كه پیش از ۲۳ سالگی فوتبالش عملاً به پایان رسیده بود، در تركیه و به دور از فوتبال زندگی می كند و كمیته اخلاق او را به خاطر سایت های شرط بندی ۱۵ سال از حضور در میادین محروم كرده...
پیام باردیگر محروم شدی!
داداش من فكر می كنم كمیته اخلاق وقتی بی كار می شود به من گیر می دهد و می گویند خب چه كسی را محروم كنیم؟ در انتها هم چه كسی بهتر از من برای محروم شدن؟ پس در نتیجه پیام صادقیان را محروم می كنند.
ولی ۱۵ سال محرومیت بسیار سنگین است.
اصلاً اهمیتی برایم ندارد. اگر ۱۰۰ سال هم محروم می شدم مهم نبود. در واقع من وقتی از پرسپولیس كه عاشقش بودم رفتم، محروم خدایی شدم و دیگر این محرومیت ها تأثیری در زندگی من ندارد. ضمن این كه من از آغاز فصل اعلام كردم كه دیگر قصد ادامه دادن فوتبالم را ندارم و می خواهم بیزینس كنم.
ولی خداحافظی در این سن قبول كن كمی عجیب است!
كاملاً قبول دارم كه می توانستم حداقل چند فصل دیگر فوتبال بازی كنم، ولی واقعیت این است دیگر انگیزه ای برای بازی كردن نداشتم و تصمیم گرفتم خداحافظی كنم. دوست داری بدانی دلیل خداحافظی و بی انگیزگی من چه بود؟
آره، خیلی دوست دارم بدانم.
همه كارهای بازگشتم به پرسپولیس در تابستان امسال انجام شده بود و قرار بود به تیم محبوبم برگردم، ولی نگذاشتند. من همه تلاشم را كردم تا به پرسپولیس برگردم، ولی عرب مانع این كار شد. او رؤیای من را خراب كرد به همین خاطر نمی بخشمش. نمی توانستم خودم را در تیم دیگری تصور كنم و واقعاً بازی جلوی پرسپولیس برایم سخت بود. تمام انگیزه ام برای بازی در تركیه بازگشت به پرسپولیس بود كه من كارم را انجام دادم، ولی عرب با بی رحمی مانع آن شد. من حتی در همه این سال هایی كه در ایران پس از پرسپولیس بازی كردم، دوست نداشتم جلوی پرسپولیس بازی كنم و برخی از اوقات خودم را به مصدومیت می زدم و به سرمربی تیم می گفتم نمی توانم بازی كنم. این شجاعت را دارم كه این حرف ها را بزنم و از چیزی نمی ترسم.
بعضی از هواداران پرسپولیس هنوز هم علاقه زیادی به تو دارند!
بله، هرچند دو سال در پرسپولیس بودم، ولی همیشه لطف و حمایت هواداران شامل حال من شده و من شرمنده آنها هستم. آنها می دانند كه به عشق خودشان همیشه بهترین بازی هایم را برای پرسپولیس انجام دادم و چیزی كم نگذاشتم. در واقع من معرفتم را به پرسپولیسی ها نشان دادم و آنها به خوبی این مورد را درك می كنند. همین كه آنها دوستم دارند و حمایتم می كنند به همه دنیا و به میلیاردها تومان پول می ارزد و برایم كافی است.
بازی های پرسپولیس را دنبال می كنی؟
بله، مگر می شود پیگیری نكنم. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و بازیكنان باكیفیتی در این تیم بازی می كنند. امیدوارم در انتها فصل باز هم شاهد قهرمانی پرسپولیس باشیم. البته هواداران به هوش باشند، از گوشه و كنار شنیدم بعضی ها تلاش می كنند جلوی پوكر قهرمانی پرسپولیس را بگیرند و در راه قهرمانی سنگ اندازی می كنند. 255 43

1398/08/26
07:54:32
5.0 / 5
4240
تگهای خبر: بازیكن , پرسپولیس , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی