ادامه پیچیدگی های تاج ؛

فرار فدراسیون فوتبال از زیر انتقادات

فرار فدراسیون فوتبال از زیر انتقادات

اخبار ورزشی: فدراسیون فوتبال كه بعد از انتقادات فراوان به خاطر شكست برابر بحرین و عراق با بحران انتخاب یا ابقا سرمربی تیم ملی روبه رو شده، بازی دو سر بردی را در مورد سرمربی پیشین سرخپوشان طراحی نموده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، به دنبال شكست تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین و عراق و انتقاداتی كه از عملكرد مارك ویلموتس و شاگردانش صورت گرفت، اوضاع فدراسیونی كه در ماه های اخیر پرحاشیه ترین روزهای خودرا سپری كرده، را بحرانی كرد تا جایی كه اهالی این رشته در مورد آینده تیم ملی «سرگیجه» گرفته اند.
مهدی تاج كه بعد از جدایی كی روش تحت فشار زیادی قرار گرفت تا سرمربی كارآمد و كاربلدی را برای جانشینی وی انتخاب نماید، با انتخاب ویلموتس و نتایجی كه وی گرفته بیشتر از گذشته تحت فشار است. شاید به همین خاطر است كه او در ایام بعد از شكست برابر عراق سكوت كرده و فدراسیون را به سبك خاص خودش اداره می كند.
مطرح شدن نام برانكو ایوانكوویچ بعنوان گزینه جایگزینی ویلموتس فدراسیون را از لاكش خارج كرد و ناچار شد اطلاعیه ای را صادر كند كه بر ابهامات موجود افزود و كسی متوجه نشد بالاخره این فدراسیون با برانكو مذاكره كرده است یا نه؟
فدراسیون فوتبال كه بدترین روزهای خودرا سپری می كند و به خاطر نتایج تیم ملی و احتمال حذف این تیم تحت فشار قرار گرفته است، با مطرح كردن خبرهای غیر رسمی در خصوص مذاكره با برانكو اهتمام دارد از زیر بار فشارهای اخیر بیرون رود.

برانكو به واسطه چند قهرمانی متوالی با پرسپولیس از محبوبیت بالایی بین هواداران فوتبال و خصوصا پرسپولیسی ها برخوردارست و چه كسی بهتر از وی كه مطرح شدن نامش بتواند بار روانی را از روی دوش فدراسیون فوتبال بردارد؟
مهدی تاج به جهت اینكه بتواند از هجمه های ناشی از شكست برابر بحرین و عراق بكاهد به دنبال راه فرار می گردد و مطرح شدن نام برانكو برای حضور در تیم ملی یكی از بهترین راه هایی است كه توجه علاقمندان به فوتبال را معطوف به خود می كند.
در صورتی كه شرایط حضور برانكو در تیم ملی فراهم گردد و او هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد، فدراسیون فوتبال بازی برد - برد را آغاز نموده است. اگر تیم ملی با برانكو از این مرحله عبور كند فدراسیون این انتخاب را ناشی از تدبیر درست و بموقع خود می داند و از این حیث باردیگر زبان باز خواهدنمود.
اگر تیم ملی نتیجه نگیرد و از گروهش صعود نكند بازهم فدراسیون این حق را برای خودش قائل می شود كه بگوید ما بر طبق درخواست مردم و نظر كارشناسان و پیشكسوتان سرمربی را تغییر دادیم تا تیم ملی نتیجه بگیرد!
در دو حالت فدراسیون می تواند خودرا برنده بازی مطرح شدن نام برانكو برای حضور روی نیمكت تیم ملی بداند. حتی اگر برانكو هم به تیم ملی ایران نیاید، بازهم مطرح شدن این نام فشار انتقادات از روی دوش فدراسیون را برمی دارد.

1398/09/03
18:47:26
5.0 / 5
4519
تگهای خبر: پرسپولیس , پیشكسوت , تیم , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی