سرپرست جدید فولاد در گزارش اخبار ورزشی:

آذری و نكونام فولادی های قدیم را جمع كردند

آذری و نكونام فولادی های قدیم را جمع كردند

به گزارش اخبار ورزشی سرپرست جدید تیم فوتبال فولاد اظهار داشت: وقتی هدف كمك باشد، سِمَت مهم نیست و در هر كسوتی می توان كمك كرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، با تصمیم سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد، سید محمد علوی پیشكسوت این باشگاه به جای اسماعیل حاجی زاده بعنوان سرپرست (مدیر) تیم انتخاب گردید تا در هفته سیزدهم و مقابل سایپا، علوی بعنوان سرپرست روی نیمكت سرخ پوشان اهواز بنشیند.
سرپرست جدید باشگاه فولاد در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: هدف من كمك به باشگاهی بود كه آنرا خانه خودم می دانم و وقتی هدف كمك باشد، به این فكر نمی كنید كه سمت و كسوت تان چیست.
وی افزود: فولاد خانه من است و از این تیم به فوتبال ایران معرفی شدم و با فولاد خاطرات بسیار زیادی دارم. خیلی خوشحالم كه امروز به خانه خودم آمدم و امكان خدمت به این تیم را دارم.
علوی خاطرنشان كرد: باید از سعید آذری و جواد نكونام تشكر ویژه كنم كه امروز فولادی های قدیم را در این باشگاه دور هم جمع كردند.
پیشكسوت فولاد تصریح كرد: این تیم اهداف بزرگی دارد كه می تواند با برنامه ریزی خوبی كه مجموعه مدیریتی این باشگاه دارد به آن برسد.
سرپرست فولادی ها خاطرنشان ساخت: جواد نكونام از مربیان جوان و آینده داری است كه می توان او را یك برند برای فوتبال ایران دانست و سعید آذری هم از مدیران جوانی است كه در عین جوانی بسیار باتجربه است و از عوامل مهم موفقیت های فولاد در این فصل است.

1398/09/12
14:36:10
5.0 / 5
4506
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی