رقابت های بین المللی جام آلانز؛

ابراهیمی فینالیست شد

ابراهیمی فینالیست شد

اخبار ورزشی: محمدجواد ابراهیمی به دیدار فینال رقابت های بین المللی كشتی آزاد جام آلانز روسیه راه پیدا كرد و امیرحسین زارع نیز راهی دیدار رده بندی این مسابقات شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رقابت های بین المللی كشتی جام آلانز روسیه از روز گذشته (شنبه) در شهر ولادی قفقاز روسیه شروع شد و امشب با مشخص شدن نفرات برتر تمام می شود.
نتایج كشتی گیران كشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ كیلوگرم علیرضا سرلك در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب عظمت توسكایف از روسیه شد و با عنایت به شكست این كشتی گیر، سرلك از دور رقابت ها كنار رفت.

در وزن ۶۱ كیلوگرم مجید داستان بعد از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل رستم كاراخانوف از روسیه با نتیجه ۱۲ بر ۶ مغلوب شد و با عنایت به مغلوب شدن این كشتی گیر روس در دور بعد، داستان از مسابقات حذف شد.

در ۶۵ كیلوگرم امیرمحمد یزدانی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم بخان گویگریف قهرمان جهان از روسیه را با نتیجه ۱۰ بر صفر شكست داد اما در مبارزه بعد و در مرحله یك چهارم نهایی مقابل كوربان شیرایف از روسیه با نتیجه ۱۰ بر صفر شكست خورد و با عنایت به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت.

در ۹۲ كیلوگرم محمدجواد ابراهیمی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر یك مقابل بابولی سولویف از روسیه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یك چهارم نهایی مقابل اصلان بك سوتیف از روسیه با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به باتیربك چاكولوف از روسیه را با نتیجه ۲ صفر از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف ابراهیمی در دیدار فینال ماگومد كوربانوف از كشور روسیه است.

در وزن ۹۷ كیلوگرم عباس فروتن بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل احمد باتایف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یك چهارم نهایی مقابل الیزبار اودیكادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد و با عنایت به شكست این كشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، فروتن از دور رقابت ها كنار رفت.

در وزن ۱۲۵ كیلوگرم امیرحسین زارع بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حسن بای رحیم اف دارنده مدال برنز جهان از ازبكستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یك چهارم نهایی با عنایت به حاضر نشدن آتساماز تبلویف از روسیه به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت. زارع در این مرحله با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب باتراز گازایف از روسیه شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار فینال به مصاف نیكولاس گویازدوفسكی دارنده مدال برنز جهان از آمریكا می رود.


منبع:

1398/09/17
13:55:55
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: پیروزی , حریف , رقابت , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی