سرمربی تیم فوتبال سایپا:

سایپا از نظر داوری در نیم فصل اول ضربه خورد

سایپا از نظر داوری در نیم فصل اول ضربه خورد

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: از نظر داوری در نیم فصل اول تیم سایپا ضربه خورد و امیدوارم در نیم فصل دوم تیم ها از داوری ضربه نخورند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، ابراهیم صادقی جمعه شب در كنفرانس پیش از رویارویی تیمش با تیم گل گهر سیرجان اظهار نمود: با احترام به مجید جلالی استادم برای كسب سه امتیاز بازی می نماییم و تمام تلاشمان را می نماییم كه این اتفاق بیفتد. نسبت به نیم فصل اول تیم سایپا خیلی بهتر شده است.
صادقی در ارتباط با پرسشی در مورد اینكه این فصل مثل فصل های قبل بازیكن جوان خلاق در خدمت ندارید؟ پاسخ داد: بازیكنان جوان و خوبی پیش از فصل از سایپا جدا شدند و ما سال جاری هم به بازیكنان جوان میدان دادیم تا در یك تا دو سال آینده باز هم بتوانیم بازیكن معرفی نماییم، گر چه خیلی جاها به خاطر این مورد ضربه هم خوردیم.
سرمربی سایپا در ارتباط با بازی فردا اظهار داشت: فردا مقابل تیم گل گهر سیرجان بازی مهمی داریم، برای این بازی تمرینات خوبی انجام دادیم ضمن اینكه برای این بازی بازیكن محروم و مصدوم هم نداریم.
صادقی در پاسخ خبرنگاری كه عنوان نمود جذب بازیكن برای تیم سایپا در فصل نقل انتقالات چگونه بود؟ بیان داشت: در فصل نقل و انتقالات هم سه چهار بازیكن با تجربه جذب كردیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما در این فصل خوب بازی كردیم گر چه در نتایج عملكرد خوبی نداشتیم و از نظر داوری در نیم فصل اول تیم سایپا ضربه خورد. امیدوارم در نیم فصل دوم تیم ها از داوری ضربه نخورند.

1398/11/04
21:59:30
5.0 / 5
4320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی