بیانی:

اگر استقلال مدیر مقتدر داشت مثل سپاهان راضی نمی شد بازی كند

اگر استقلال مدیر مقتدر داشت مثل سپاهان راضی نمی شد بازی كند

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: من كاری كه سپاهان كرد را تأیید نمی كنم بلكه می گویم سازمان لیگ از اول باید حق میزبانی را رعایت و بازی را لغو می كرد.


روزنامه خبرورزشی نوشت: شاهین بیانی از بازی تیم استقلال در شرایط ویروسی این روزهای پایتخت انتقاد نمود. او كه بازی استقلال روبه روی ذوب آهن را دیده بود درباره اتفاقات اخیر و این بازی با خبرورزشی گفتگو كرد. پیش از هر بحث فنی، با وجود ویروس كرونا بازی استقلال و ذوب آهن باید برگزار می شد؟
بله ولی با تماشاگر، اما وقتی شرایط بد كشور درباره بیماری كرونا این گونه است كه مدارس و دانشگاه ها تعطیل می شوند باید این بازی را هم تعطیل می كردند. ولی سهیل مهدی گفته هنوز كه شهرها قرنطینه نشده است؟
لازم نیست قرنطینه شود. مگر فوتبالیست ها آدم نیستند؟ بالاخره عوامل برگزاری بازی خودشان ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر كه می شوند. عكاس، یگان ویژه، خبرنگاران و بقیه همه با هم دور و بر بازی هستند و اگر كسی كرونا داشته باشد امكان دارد بین همان ها هم باشد، پس بازی باید لغو می شد. اما مدیران استقلال اعتراضی نكردند؟
آنها دلشان برای استقلال نمی سوزد و فقط به فكر خودشان هستند. همان كسی كه آنها را رئیس باشگاه كرده همان هم برای شان تصمیم می گیرد چه كار كنند و چه كار نكنند. اگر باشگاه مدیر مقتدر داشت مانند سپاهانی ها راضی نمی شد در این شرایط بازی كند. البته من كاری كه سپاهان كرد را تأیید نمی كنم بلكه می گویم سازمان لیگ از اول باید حق میزبانی را رعایت و بازی را لغو می كرد. اما با این رویه مسابقات طولانی می شود؟
خب بشود! همیشه كه این اتفاق نمی افتد. الان در چین هم معلوم نیست بازی های شان چه تاریخی برگزار می گردد. در كانال خود شما (خبرورزشی) دیدم كه گفته بودید لیگ چین به تعویق افتاده است. چرا با این همه خبر كرونا از شهرهای مختلف باید بازی های ما برگزار شود؟ یك نفر جواب بدهد. دیدار استقلال با ذوب آهن را دیدید؟
بله! البته فضای مسابقه تحت تاثیر جو بیماری بود ولی در كل باز هم دیدیم خط دفاعی استقلال آن استقامت فصل قبل را نداشت. جدا از این، برد مهم بود كه به دست آمد ولی شاید اگر تیم زهردارتری جای ذوب آهن بود می توانست دروازه استقلال را باز كند. بازی های بعدی استقلال را چطور می بینید؟
اساسا بازی ها یكی بعد از دیگری دشوارتر می شوند. تیم خسته می شود و مصدومیت ها هم هست ولی این شرایط برای همه است و استقلال تنها نیست. باید روی تك تك امتیازات حساب كرد و در این صورت می توان به قهرمانی امید داشت. استقلال باید با قدرت به راهش ادامه بدهد. بازی بعد را چطور می بینید؟
گل گهر تیمی نیست كه بتواند مقابل استقلال امتیاز بگیرد ولی به هر حال نباید هیچ تیمی را دست كم گرفت. این مطلب را هم بخوانید: استوری جنجالی مجیدی برای داماد حجازی 43503

1398/12/08
09:52:50
5.0 / 5
4033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی