تعیین نرخ عوارض خروج ورزشكاران در لایحه بودجه ۹۹

تعیین نرخ عوارض خروج ورزشكاران در لایحه بودجه ۹۹

اخبار ورزشی: برمبنای لایحه ابلاغی بودجه سال جدید، عوارض خروج ورزشكاران متفاوت از دیگر افراد خواهد بود البته مشروط به اینكه اعزام آنها با مجوز رسمی وزارت ورزش صورت گیرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، صعود پلكانی عوارض خروج از كشور یكی از موارد بحث برانگیر در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۹ بود.
بر این اساس برای سفر اول هر مسافر ایرانی به خارج از كشور ۲۶۴ هزار تومان بعنوان عوارض خروج از كشور در نظر گرفته شد، این مبلغ برای سفر دوم با ۵۰ درصد افزایش به ۳۹۶ هزار تومان می رسد. برای سفرهای سوم و بیشتر از آن اما عوارض خروج از كشور نسبت به سفر اول ۱۰۰ درصد افزایش خواهد داشت.
در لایحه ابلاغی بودجه ۹۹ اما برای ورزشكاران و عوارض خروج از كشور استثنا قائل شده طوریكه صعود پلكانی لحاظ نمی گردد. طبق این لایحه، عوارض خروج ورزشكاران تیم های ملی برای هر مرحله خروج با نرخ عوارض مرحله اول خروج محاسبه می شود.
البته تاكید شده كه این خروج ها باید با مجوز وزارت ورزش باشد. در واقع عوارض خروج ورزشكاران صعود پلكانی نخواهد داشت به شرطیكه با مجوز رسمی وزارت ورزش صورت گیرد.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ ۲۹ اسفندماه سال قبل از طرف رئیس جمهوری جهت اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاغ گردید.


منبع:

1399/01/08
13:51:15
5.0 / 5
3565
تگهای خبر: تیم , دستگاه , سفر , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی