نامزد ریاست فدراسیون ووشو:

رئیس آینده ووشو یك فدراسیون موفق را تحویل می گیرد

رئیس آینده ووشو یك فدراسیون موفق را تحویل می گیرد

اخبار ورزشی: نامزد انتخابات فدراسیون ووشو گفت؛ رئیس آینده این فدراسیون با تحویل گرفتن یك فدراسیون موفق كار دشواری پیش رو دارد.امیر عباس لشگری بعد از نام نویسی برای ریاست فدراسیون ووشو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: اینكه چه روزی ثبت نام نماییم، چندان تفاوتی ندارد، هر فردی كه می خواهد وارد انتخابات شود باید آمادگی لازم را داشته هر زمانی این كار انجام دهد. ثبت نام از امروز ۲۴ فروردین ماه شروع شده و با توجه به این كه تصمیم به حضور در انتخابات داشتیم و مدرك هم آماده بود و مشغله كاری اندكی هم داشتیم. آمدیم و ثبت نام كردیم.
وی در مورد وضعیت فعلی فدراسیون اظهار داشت: با زحماتی كه دكتر علی نژاد در مدت ریاست فدراسیون ووشو كشیدند. این رشته بعنوان یكی از فاكتورهای ورزش ایران عرضه شدند و عناوین گوناگون و با ارزشی در سطح آسیا و جهان بدست آمد، بر همین مبنا هر فردی كه مسئولیت این فدراسیون را برعهده می گیرد یك فدراسیون موفق را تحویل گرفته و باید اهتمام كند همانطور موفقیت ها ادامه دار باشد و در صورت انتخاب تلاش می نماییم تا آنجا كه در توان است برنامه ریزی های قبلی را ادامه دهیم. نقاط قوت بدون شك تقویت شوند و احیاناً نقاط ضعفی در بخشی وجود داشت كارشناسی و به رفع آن اقدام نماییم تا ووشو مثل گذشته موفق بوده ودر جایگاه ویژه در كشور و جهان پیش برود.
لشگری باتوجه به ثبت نام اوجاقی، در مورد اینكه آیا در انتخابات رقیبی هم دارد یا خیر اظهار داشت: همه افرادی كه تا روز پایانی برای حضور در انتخابات ثبت نام می كنند در وهله اول رفیق هستند. هر فردی كه شایسته تر باشد و اعضای مجمع انتخاب كنند مورد احترام ماست و رفاقت و همكاری ما ادامه خواهد داشت. ان شالله بتواند مسیر موفق ووشو را ادامه دهد.
كاندیدای فدراسیون ووشو در آخر اظهار داشت: ان شالله این دفعه قصد دارم تا اختتام كار را ادامه دهم، مگر آنكه اتفاق خاصی بیفتد كه غیر قابل پیش بینی باشد.


منبع:

1399/01/24
14:46:35
5.0 / 5
3426
تگهای خبر: تیم , ثبت نام , فدراسیون , مدرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی