حلالی :

پرسپولیس و استقلال شانس آوردند كرونا آمد

پرسپولیس و استقلال شانس آوردند كرونا آمد

به گزارش اخبار ورزشی كارشناس فوتبال ایران اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس تیم های وزارت ورزش هستند. آنها شانس آوردند كرونا آمد و لیگ را تعطیل كرد.اسماعیل حلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره زمان احتمالی ادامه بازی های نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر كه در آخر هفته بیست و یكم به سبب شیوع ویروس كرونا متوقف گردید اظهار داشت: فكر می كنم تا ۱۰ روز آینده درباب نحوه برگزاری بازی های لیگ برتر تصمیم گیری شود. من فكر می كنم در صورت مجوز ستاد مبارزه با شیوع ویروس كرونا بازی های لیگ برتر ادامه پیدا خواهدنمود. بهترین راه این است كه بازی ها اجرا شود. فكر می كنم تمام تیم ها استراحت كاملی داشته اند و می توانند در چند بازی باقیمانده تا اختتام لیگ از تمام نفرات خود استفاده كنند.
كارشناس فوتبال ایران افزود: البته تمام این مسائل به شرایط سلامت اجتماعی باز می گردد. به نظرم ایرادی هم ندارد چند بازی اول را بدون تماشاگر برگزار نماییم تا بازی های داخلی طبق پروتكل های وزارت بهداشت اجرا شود. وی راجع به احتمال پوكر قهرمانی پرسپولیس باتوجه به اختلاف ۱۰ امتیازی این تیم با رده های دوم و سوم جدول اشاره كرد: اگر بازی های باقیمانده اجرا شود دیگر اعتراضی را نمی شنویم. بطور قطع پرسپولیس مستحق قهرمانی است اما بهتر است در آخر فصل و با برگزاری تمامی بازی ها جشن خودرا بگیرد.
حلالی درباره آشفتگی مدیریتی در پرسپولیس اشاره كرد: مشكلات مدیریتی در استقلال و پرسپولیس كاملاً اساسی است. اشتباه است بگوییم این تیم ها برای مردم هستند چون مالكیت این تیم در اختیار وزارت ورزش و جوانان است. به نظرم از مدیران هم نباید خرده گرفت. چون آنها باید در بازه زمانی كوتاه مدت، درآمد زایی می كردند. هر دو باشگاه شانس آوردند كه كرونا ه‌یمد و لیگ را تعطیل كرد وگرنه با حاشیه های زیادی كه در انتخاب مدیرعامل داشته و دارند بطور قطع بیشترین ضربه را می خوردند و افت شدیدی می كردند.


منبع:

1399/01/26
23:28:00
5.0 / 5
2903
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی