روزنامه حُریت خبر داد؛

تمدید قرارداد مجید حسینی با ترابوزان اسپور منوط به نظر سرمربی

تمدید قرارداد مجید حسینی با ترابوزان اسپور منوط به نظر سرمربی

به گزارش اخبار ورزشی یك روزنامه تركیه ای به آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیكنان خارجی تیم ترابوزان اسپور تركیه پرداخت و تصمیم گیری درباره ماندن مجید حسینی را به نظر سرمربی تیم منوط دانست.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، روزنامه حریت تركیه به آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه ترابوزان اسپور پرداخته و در این گزارش از سیدمجید حسینی مدافع ایرانی هم نام برده است.
این روزنامه نوشت: «ترابوزان اسپور كه تصمیم به تمدید قرارداد خوزه سوزا و فیلیپ نواك گرفته است هنوز درباره مجید حسینی كه آپشن تمدید یك سال دیگر قراردادش را دارد به جمعبندی نرسیده است.»
در بخشی از گزارش روزنامه حریت آمده است: «قرارداد خوزه سوزا، فیلپ نواك، ژوزه پریرا و مجید حسینی این فصل تمام می شود. در بین این اسامی، فقط مدافع ایرانی است كه آپشن تمدید یك سال دیگر (در صورت توافق) را دارد. رئیس باشگاه كه خبر تمدید قرارداد كاپیتان سوزا و نواك را داده بود، توضیحی در مورد پریرای پرتغالی نداد. این بازیكن ۳۶ ساله هم ناراحتی اش را از مسؤلان این باشگاه به دوستان نزدیكش اعلام نموده است.
قرارداد سوزا و نواك تمدید می شود، پریرا وضعیت نامشخصی دارد اما در مورد حسینی چه اتفاقی می افتد؟ قرارداد حسینی كه از استقلال ایران به ترابوزان ترانسفر شد و سال قبل ۵۱۷ هزار یورو دریافت كرد، در ماه ژوئن تمام می شود و هنوز تصمیمی برای آینده گرفته نشده است.
ترابوزان كه مانوئل سیلوا و مانوئل داكاستا را به جمع دیگر مدافعان خود یعنی حسین تركمن و گاستون كمپی اضافه كرده اند، در این منطقه ناپایدار بوده و در استفاده از مجید حسینی مطمئن نیست. مدیریت باشگاه تصمیم گیری در این مورد را به سرمربی تیم واگذار كرده است.
با اعلام اینكه از حضور در ترابوزان اسپور خوشحالم، مجید حسینی به مدیریت باشگاه اطلاع داد كه می خواهد در این تیم بماند. این مدافع ایرانی همینطور اعلام نموده كه آماده تخفیف دادن به ترابوزان اسپور برای تمدید قرارداد است.»

1399/02/04
13:36:52
5.0 / 5
3372
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی