دادرس :

سپاهان به CAS شكایت كند سرنوشت استقلال در انتظارش خواهد بود

سپاهان به CAS شكایت كند سرنوشت استقلال در انتظارش خواهد بود

به گزارش اخبار ورزشی عضو كمیته استیناف فدراسیون فوتبال پس از صدور رای نهایی پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: حق باشگاه سپاهان است كه به دادگاه عالی ورزش شكایت كند اما سرنوشت استقلال در انتظارش خواهد بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال سرانجام روز گذشته رای نهایی بازی پرسپولیس و سپاهان را اعلام نمود. بر طبق این رای، پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر برنده بازی شد و حکم اولیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مورد تایید قرار گرفت.
مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این سوال که آیا سپاهانی ها به صورت مستقیم به رای استیناف هم معترض شده اند؟ اظهار داشت: خیر به صورت مستقیم اعتراضی نبود. من در رسانه ها به نقل از مسؤلان این تیم خواندم که قصد دارند به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کنند. ما هم از این تصمیم سپاهان استقبال می نماییم و حق طبیعی آنها است.
وی افزود: از این مورد ناراحت نیستیم و همانطور که گفتم استقبال هم می نماییم. اساسا در CAS هم تایید می شود که رای استیناف درست است.
عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اشاره به شکایت باشگاه استقلال به دادگاه CAS در پرونده سوپرجام خاطرنشان کرد: من به دوستان استقلال که تا همین چند وقت پیش هم مسئولیت داشتند گفتم که چرا می خواهید به دادگاه عالی ورزش شکایت کنید. او اظهار داشت که از جانب هواداران تحت فشار هستیم. به وی اعلام کردم هزینه و وقتتان را تلف نکنید چون رای استیناف تایید می شود ولی وی پاسخ داد این تیری است که در تاریکی می اندازیم.
دادرس خاطرنشان کرد: همه دیدند که در نهایت CAS هم رای کمیته استیناف ایران را تایید نمود. ما بر مبنای آئین نامه و قانون رای می دهیم و حکممان هم درست است.
وی اضافه کرد: به جز من، آدم هایی که در کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هستند همگی آدم های باسابقه قضایی و سالم هستند. این خیلی مهم می باشد که افراد هم کاربلد باشند و هم سالم. دوستان سپاهان هم باید این رای را قبول کنند. رای ما برای سپاهان تلخ اما به حق است.
عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در انتها اظهار داشت: شک نکنید اگر سپاهان به CAS شکایت کند همان سرنوشت استقلال در انتظارش خواهد بود و در آن دادگاه هم محکوم می شود.

1399/02/09
13:04:41
5.0 / 5
2567
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی