برای همكاری با اسپانسر؛

مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس اختلاف در هیات مدیره را تایید نمود

مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس اختلاف در هیات مدیره را تایید نمود

به گزارش اخبار ورزشی مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس در متنی كه وزیر ورزش را خطاب قرار داده است اختلاف بین اعضای هیات مدیره را تایید نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مسؤلان باشگاه پرسپولیس برای تأمین منابع مالی این باشگاه و پرداخت بدهی ها به دنبال انتخاب بهترین کارگزار و اسپانسر هستند که مقرر است از میان دو گزینه ادامه همکاری با شرکت آتیه داده پرداز و یا بازگشت به شرکت ریحان فیلم یکی انتخاب گردد.
اما برای همین انتخاب بین اعضای هیات مدیره باشگاه اختلاف نظرهایی وجود دارد. مهرداد هاشمی و مهدی رسوی پناه دو عضو هیات مدیره پرسپولیس هستند که هر کدام به سمت یک شرکت تمایل دارند.
گروه ورزشی خبرگزاری مهر امروز سه شنبه در گزارشی با عنوان اختلاف بین اعضای هیات مدیره؛ بن بست در جلسه شبانه پرسپولیسی ها / تماس یک وزیر کار را پیچیده کرد به اتفاقات رخ داده در نشست دوشنبه شب با وزیر ورزش اشاره و تصریح کرد که بین اعضای هیات مدیره اختلاف نظر وجود دارد.
این اختلاف نظر البته با مطرح شدن بدهی ۳۵ میلیارد تومانی شرکت ریحان فیلم به باشگاه پرسپولیس رنگ و بوی جدیدی به خود گرفت و اختلاف بین مهرداد هاشمی و مهدی رسول پناه را بیشتر کرد.
پس از انتشار این دو مطلب در خبرگزاری مهر، ابوالفضل امان الله مشاور رسانه ای باشگاه پرسپولیس هم در متنی خطاب به مسعود سلطانی فر این اختلاف نظر را تایید نمود و از وزیر ورزش خواست جلوی ادامه همکاری با کارگزار باشگاه را بگیرد.


1399/02/16
13:46:17
5.0 / 5
2652
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , شركت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی