نبی خبر داد:

موافقت فیفا با جدول زمانبندی اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران

موافقت فیفا با جدول زمانبندی اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش اخبار ورزشی دبیركل فدراسیون فوتبال با عرضه گزارشی از روند اصلاح اساسنامه و برگزاری مجامع لازم از دریافت تاییدیه رسمی فیفا در این خصوص اطلاع داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی اظهار داشت: جدول زمان بندی پیشنهادی به منظور تصویب اصلاحیه اساسنامه و کدهای انتخاباتی و همینطور برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در ۲۰ آیتم تهیه و در جلسه مورخ ۱۸ فروردین به تایید هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسید. این جدول در مهلت قانونی به فیفا ارسال شد. متعاقبا در تاریخ ۴ اردیبهشت فدراسیون جهانی فوتبال به صورت رسمی و مکتوب موافقت خویش را در مورد اجرای جدول زمان بندی طبق نقشه راه ارسال شده اعلام نمود.
دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: بر مبنای تاییدیه فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، هیات رییسه فدراسیون با استفاده از اختیارات و وظایف ذاتی خود ضمن فراهم نمودن مقدمات قانونی با برگزاری مجامع مورد نظر به منظور تصویب اصلاحیه اساسنامه و نهایتا برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال اقدام خواهد نمود.
نبی در انتها اظهار داشت: کلیه اعضای محترم مجمع بطور قطع در فرآیند قانونی اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته و خواهند داشت و می بایست در این راه با استفاده از ظرفیت های قانونی، اصلاحات اساسنامه به بهترین شکل صورت گیرد. تابحال هم طبق ضوابط و قوانین، کمیته حقوقی و تدوین مقرارت در اصلاح اساسنامه برپایه نظرات دریافتی از اعضاء مجمع در مهلت مقرر و همینطور با رعایت اساسنامه استاندارد فیفا و قوانین و مقرارت کشور، طبق جدول زمان بندی فرایند قانونی را طی نموده و فدراسیون بعد از تصویب اساسنامه متعاقبا مجمع انتخاباتی را برگزار می نماید.

1399/02/18
13:13:08
5.0 / 5
2943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی