مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر:

سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد

سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد

به گزارش اخبار ورزشی مدیرعامل باشگاه شاهین شهر بوشهر ابراز امیدواری كرد بازگشت میشو كریستوویچ سرمربی این تیم به ایران دیر نشود. او همینطور به نقش سرمربی ذوب آهن در نیامدن میشو به ایران اشاره نمود.سعید مسیگر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط تیم فوتبال شاهین بوشهر اظهار داشت: ما ۱۵ روز اردوی خوبی برگزار کردیم و بازیکنان به آمادگی نسبی رسیدند. مشکل بدنی هم نداریم و با پرداخت بخشی از قراردادها که چند روز پیش صورت گرفت، بازیکنان از نظر روحی هم در شرایط خیلی خوبی قرار دارند.
مدیرعامل باشگاه شاهین افزود: تنها دغدغه ما نبود «میشو» سرمربی تیم است که مشکل ساز شده. همه شرایط نرمال و فراهم است، جز نیامدن میشو که به خاطر کرونا تا الان به ایران بازنگشته است.
مسیگر تاکید کرد: یکی از پسرهای میشو پزشک است و می ترسد پدرش که بالای ۶۵ سال سن دارد، در بازگشت به ایران کرونا بگیرد. ما هر روز با هم در ارتباط هستیم. فعلا قرار شده است «شپاروویچ» دستیار میشو به ایران برگردد و سپس خود سرمربی را برای بازگشت راضی می کند.
وی در پاسخ به این سوال که با بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در ایران چقدر برای بازگشت میشو شانس قائل هستید؟ این هم از بدشانسی ماست که کرونا این روزها سیر صعودی گرفته است. اگر سیر این بیماری نزولی شود، می توان این سرمربی را به بازگشت راضی کرد.
مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر درباره پیشبینی این باشگاه در صورت عدم بازگشت میشو به ایران، تاکید کرد: ما شب گذشته با میشو صحبت داشتیم. امروز «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی به ایران بازگشته و بهانه خوبی است که میشو را هم به بازگشت راضی نماییم. تا الان سمت انتخاب سرمربی جدید نرفته ایم و بحث نیامدن میشو مطرح نشده، بلکه بحث ما زمان بازگشت این مربی است.
مسیگر اضافه کرد: امیدوارم میشو زمانی برنگردد که دیگر به درد ما نخورد. تلاش می نماییم او را پیش از شروع مسابقات لیگ در ایران داشته باشیم. خوشبختانه تیم ما مورد کرونایی نداشته و بازیکنان و اعضای تیم در حالت قرنطینه و اردو زندگی کرده اند.
وی در بخش دیگری از صحبت هایش با خبرنگار مهر با اشاره به نقش «رادولوویچ» سرمربی ذوب آهن و تاثیر وی بر تصمیم میشو اظهار داشت: یکی از اشکالات ما همین است. گویا آقای رادولوویچ به میشو مشاوره می دهد و او را برای نیامدن شارژ می کند. میشو در صحبت هایش بیشتر اسم مربی ذوب آهن را می آورد.
مدیرعامل باشگاه شاهین خاطرنشان کرد: هر چه به میشو می گوییم شرایط در تیم ما خوب است فکر می کند می خواهیم او را صرفاً به ایران بازگردانیم. با این وجود اگر ابتدا کمک او را به ایران بیاوریم، او هم اطلاعات دقیق و درست تری به میشو می دهد.
مسیگر در انتها درباره عدم بازگشت دو بازیکن گرجستانی شاهین به ایران اظهارداشت: بلیت پرواز این دو بازیکن به ایران با پرواز مستقیم تهیه شده بود، ولی پلیس گرجستان مانع خروج آنها شد. مشکلی وجود ندارد، چون به سفارت نامه زده ایم تا پیگیری کند. مشکل ما فعلا بازگشت میشو است.


منبع:

1399/04/01
23:58:05
5.0 / 5
2593
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , بدن , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی