در مذاكره داورزنی با مدیركل فدراسیون جهانی؛

ایران برای قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان درخواست میزبانی داد

ایران برای قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان درخواست میزبانی داد

رئیس فدراسیون والیبال ایران در گفت وگوی تلفنی با فابیو آزودو مدیركل فدراسیون جهانی، برای مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر جهان در سال 2021 درخواست میزبانی داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی بعنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی و رئیس کنفدراسیون آسیای مرکزی، ظهر امروز چهارشنبه با مدیرکل فدراسیون جهانی نشست آنلاین داشت.
محوریت این جلسه، بررسی چگونگی گسترش توانایی میزبانان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان برمبنای استانداردهای فدراسیون جهانی والیبال بود.
رئیس فدراسیون والیبال ایران در ادامه مباحث این جلسه، درخواست میزبانی برای مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر جهان در سال ۲۰۲۱ را به فابیو آزودو داد.
مدیرکل فدراسیون جهانی والیبال در پاسخ به این درخواست داورزنی، اظهار داشت: کشورهای دیگری نیز برای میزبانی این مسابقات درخواست دادند و بعد از بررسی شرایط این کشورها، با اولویت ایران نظر FIVB برای میزبانی را اعلام خواهدنمود.
میزبانی شایسته جمهوری اسلامی ایران در لیگ ملت های والیبال، تورهای جهانی والیبال ساحلی و دیگر رقابت های آسیایی، همیشه مورد تاکید فدراسیون جهانی والیبال بوده است.
استقبال تماشاگران از مسابقات برگزار شده در ایران، همیشه نکته مثبت و مهمی در گزارش های فدراسیون جهانی درباره میزبانی ایران بوده است.

1399/04/04
19:34:27
5.0 / 5
2322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی