نوش دارو بعد از مرگ سهراب

شهرخودرو هم به مشكل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گرفتار شد!

شهرخودرو هم به مشكل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گرفتار شد!

اسامی بازیكنان چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در حالی برای AFC ارسال شد كه تیم فوتبال شهرخودرو هم مثل استقلال نتوانست خریدهای جدید خودرا وارد فهرست كند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مهلت ارسال اسامی بازیکنان چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به AFC ساعت ۱۸ روز گذشته (دوشنبه) به انتها رسید. این مهلت در حالی به اتمام رسید که فدراسیون فوتبال تا ساعات پایانی به استقلال و شهرخودرو برای ارسال بموقع فهرست خود هشدار می داد.
در نهایت هر چهار نماینده ایران در وقت مقرر اسامی بازیکنان خودرا ارسال کردند اما شهرخودرو هم با مشکلی مواجه گردید که قبل از آن دامن استقلال را گرفته بود.
استقلال به خاطر بدهی به وینفرد شفر سرمربی آلمانی قادر به ثبت قرارداد جدید نیست و بدین سبب خریدهای تابستانی این تیم قادر به همراهی آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیستند. بدین سان نام نفراتی چون رشید مظاهری و محمدحسین مرادمند در فهرست آسیایی آبی ها قرار نگرفت.
این مشکلی است که گریبان تیم شهرخودرو را هم گرفت. شهرخودرو قبل از این بواسطه شکایت «آندره پانادیچ» مربی سابق تیم پدیده از نقل و انتقالات محروم شده بود اما تسویه حساب با این مربی را یک روز پیش از ارسال اسامی بازیکنان به AFC انجام داد.


سایت باشگاه شهرخودرو روز گذشته نوشت: «صبح امروز فرهاد حمیداوی با واریز حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، طلب این مربی کروات را نقدا پرداخت کند.
بنا به روال قانونی، شهرخودرویی ها با این اقدام خود حالا در انتظار این هستند تا با ارسال رسید تسویه حساب و نامه وکیل آندره پانادیچ به فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باردیگر گشوده شود.»
شهرخودرو اما خیلی دیر طلب پانادیچ را پرداخت کرد و باتوجه به فرآیند زمان بر رفع محرومیت، نتوانست اسامی بازیکنان جدید خودرا وارد فهرست آسیایی کند. در واقع اقدام این باشگاه پیش از مسابقات آسیایی را می توان «نوش دارو پس از مرگ سهراب» تلقی نمود.
شهرخودرو که بازیکنانی نظیر مرادمند و میلاد سرلک را از دست داده است، در نقل و انتقالات داخلی امیرحسین کریمی، احمد الجبوری، رحمان جعفری، محمدعرفان معصومی و صادق صادقی را به جمع بازیکنان خود افزوده است اما باید بدون این پنج بازیکن جدید خود پای به مسابقات لیگ قهرمانان بگذارد.1399/06/18
13:12:13
5.0 / 5
1575
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی