علی مرادی خبر داد:

آغاز برنامه های لیگ و اردوها تیم ملی وزنه برداری از آبان ماه

آغاز برنامه های لیگ و اردوها تیم ملی وزنه برداری از آبان ماه

رئیس فدراسیون وزنه برداری از آغاز برنامه های مدون متولیان لیگ و اردوهای آماده سازی تیم ملی از آبان ماه آگاهی داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رشته وزنه برداری هم مثل خیلی از رشته های دیگر ورزشی در فراز و نشیب شیوع ویروس کرونا قرار دارد و ورزشکاران این رشته همچنان مجبور هستند تمرینات انفرادی خودرا پشت سر بگذارند. اما گویا مقرر است این وضعیت بزودی با رعایت پروتکل های بهداشتی و برنامه های ویژه فدراسیون وزنه برداری به اتمام برسد.
در همین راستا علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری از آغاز برنامه های مدون مسئولان برگزاری لیگ و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان آگاهی داده که مقرر است روند اجرای این برنامه ها از آبان ماه استارت بخورد.
طبق اعلام رئیس فدراسیون وزنه برداری، کادر فنی تیم ملی بزرگسالان و کمیته مسابقات فدراسیون مقرر است با برنامه ریزی انجام شده از آبان ماه، اجرای برنامه های لیگ و اردوها را آغاز کنند.
علی مرادی با تاکید بر اینکه اساسا سلامت ورزشکاران در اولویت تمامی برنامه های فدراسیون است، اظهار داشت: با وضع موجود و باتوجه به برنامه های پیش رو، ملی پوشان هم باید از شرایط تمرینات انفرادی خود فارغ شوند و تمرینات خودرا در چارچوب مرحله آماده سازی جهت شرکت در مسابقات گزینشی آغاز کنند.

1399/06/31
13:19:39
5.0 / 5
1986
تگهای خبر: تیم , سلامت , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی