رضا یلوه تشریح كرد؛

جزئیات مذاكره برانكو ایوانكوویچ با واسطه پرسپولیس در عمان

جزئیات مذاكره برانكو ایوانكوویچ با واسطه پرسپولیس در عمان

اخبار ورزشی: باشگاه پرسپولیس نسبت به شایعات مربوط به مذاكره یك فرد خارج از سیستم اداری سرخپوشان با برانكو ایوانكوویچ برای بخشش طلبش واكنش نشان داد.رضا یلوه در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد حاشیه های بوجود آمده راجع به مذاکره یک تاجر ایرانی با برانکو ایوانکوویچ در کشور عمان برای تمدید فرصت پرداختی به پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی فیفا اظهار داشت: موضوعات زیادی در این ماجرا وجود دارد که باید به آن اشاره نمود. قصد داشتیم به دور از هرگونه حاشیه و در سکوت کامل مبحث را پیش ببریم تا هواداران را خوشحال نماییم اما برخی مسائل سبب شد تا نسبت به آن واکنش نشان دهیم.
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: بعد از تایید هیات مدیره در خصوص ادامه مذاکره با اقای برانکو ایوانکوویچ بابت تشکر از زحمات ایشان قرار شد من به همراه آقای رسول پناه سرپرست باشگاه و امیرعلی حسینی مدیر بخش بین الملل به عمان برویم اما کشور عمان هیچ ویزایی را تا آخر ماه اکتبر برای مسافران خارجی صادر نمی نماید. به همین خاطر تصمیم گرفتیم به یکی از امین ترین افراد باشگاه که مورد قبول آقای برانکو هم هست کار را بسپاریم.
وی افزود: حدود هشت سال است که رابطه باشگاه پرسپولیس با شخصی به اسم «سالم چی گل» بابت کمک های اقتصادی فراوانی که در تمام حوزه ها به کشور داشته است می گذرد. ایشان به خاطر حس وطن پرستی قبول کرد تا به پرسپولیس در این مورد کمک نماید. دوستی آقای برانکو با آقای سالم چی گل هم قدیمی است و من نمی دانم واقعا چرا چنین صحبت هایی انجام شده است.
یلوه درباره پیشنهاد عرضه شده از جانب باشگاه پرسپولیس به برانکو خاطرنشان کرد: از او خواستیم فرصت بدهد تا تمام و کمال پول را پرداخت نماییم. آقای برانکو تمام مدارک رسمی باشگاه را دید و رای فیفا را به آقای سالم چی گل که برای نشست با برانکو نامه رسمی باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش عمان را هم داشت نشان داد.
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای برانکو خواستار پرداخت بخشی از طلب خود و عدم مشکل حقوقی برای وی در فیفا شد تا به پرسپولیس فرصت دهد اما واقعا نوسانات فراوان ارزی مانع از انجام این کار شد. نتوانستیم بار دیگر به برانکو پول بدهیم و حدود سه هفته ای است که هنوز موفق به پرداخت نشده ایم.
وی در انتها تصریح کرد: سال چی گل در ایام تحریم به کمک کشور امده بود و منتظر گرفتن عکس با برانکو هم نبود. وی در حق باشگاه لطف کرد اما فکر می کنم برخی می خواهند شیطنت کنند تا مشکل با برانکو حل نشود.


منبع:

1399/07/01
14:44:18
5.0 / 5
1862
تگهای خبر: باشگاه , پرسپولیس , تیم , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی