جواد نكونام:

لیگ به تعویق افتاد چون یكی دوتیم آماده نبودند

لیگ به تعویق افتاد چون یكی دوتیم آماده نبودند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از تعویق 6 روزه مسابقات لیگ برتر به نفع یكی دو تیم انتقاد نمود و اظهار داشت: جنگ نابرابر از همین حالا آغاز شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، جواد نکونام با اشاره به تعویق مسابقات لیگ و شروع بازی ها از ۱۶ آبان اظهار داشت: در این فوتبال همه چیز به همه چیز می آید. یکی دو تیم آماده شروع مسابقات نبودند و لیگ را به تعویق انداختند.
وی درباب اینکه تعویق لیگ تصمیم ستاد کرونا بوده است، اشاره کرد: وضعیت کرونا خوب نیست ولی با چهار پنج روز تعویق اتفاقی نمی افتد. هم اکنون اسپانیا دو هفته قرنطینه شد ولی با پنج روز تعویق مسابقات لیگ چه اتفاقی رخ می دهد؟
سرمربی تیم فولاد خوزستان تصریح کرد: تیم ملی فوتبال ایران روزهای هفدهم و هجدهم آبان برای بازی با بوسنی اردو دارد که این برنامه ریزی برای لیگ شاهکار است. ما طبق برنامه سازمان لیگ تمرین را شروع کردیم ولی تیم هایی که شرایط خوبی ندارند، این تعویق به نفعشان می شود. از این برنامه ریزی ناراحتیم و گلایه داریم. بیشتر تیم های لیگ با این تعویق ضربه خواهند خورد. شرایط نابرابر است و تصمیمات گرفته شده است.
نکونام افزود: از اول هم مشخص بود چون یکسری تیم ها که برنامه مشخصی ندارند با خیال آسوده تمرین می کردند.
سرمربی فولاد درباب پیش بینی اش از مسابقات لیگ با وجود کرونا اظهار داشت: ما تمام برنامه ها را پیش بینی کرده ایم. در فوتبال ایران هر اتفاقی ممکنست رخ بدهد. با این وضعیت لطمه دیدگی بازیکنان زیاد می شود. مطمئن باشید برای ما هم سلامتی مردم و بازیکنان مهمتر است. کرونا نباشد؛ حالا مسابقات یک یا دو ماه هم تعطیل شد مشکلی نیست ولی هیچ کجای دنیا پنج روز مسابقات را عقب نمی اندازند آن هم در صورتیکه کشور قرنطینه نشده است. چرا مسابقات عقب افتاد؟ چون برخی از تیم ها آماده نیستند.
«اگر منظور شما از تیم هایی که دنبال تعویق مسابقات بودند استقلال و پرسپولیس است، این تیم ها در ۶ روز چه کاری می توانند انجام بدهند؟» نکونام در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: بحث ما از آن طرف است یعنی الان یک هفته از لیگ برگزار می گردد و مسابقات باردیگر تعطیل خواهد شد در صورتیکه طبق برنامه قبلی، تا قبل از شروع اردوی تیم ملی دو یا سه هفته از مسابقات لیگ انجام می شد. من در این فوتبال ایران کمی بازی کرده ام و یکسری چیزها مشخص است. جنگ نابرابر از همین حالا شروع شده است.
سرمربی فولاد که با برنامه «ورزش و مردم» گفتگو می کرد در آخر درباره اینکه بنظر می رسد به تیمش در این فصل خیلی امیدوار است، اظهار نمود: چه در موقع بازی کردن و چه در زمان سرمربیگری هیچ موقع درباره بالا یا پایین جدول صحبت نکردم. نگاه من به هر بازی است و مسابقه به مسابقه پیش می روم.

1399/08/02
17:55:17
5.0 / 5
1312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی