میراسماعیلی هم نرفت

بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!

بانوی فینالیست جودو ایران را به تلویزیون راه ندادند!

اخبار ورزشی: رئیس فدراسیون جودو در اعتراض به غیبت عضو تیم ملی بانوان در برنامه بامداد و نشاط شبكه سوم حضور نیافت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، برمبنای اطلاع رسانی که از روز گذشته صورت گرفته بود قرار بود بامداد امروز آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو به همراه حسن مهری رئیس کمیته همگانی و مریم بربط اولین فینالیست بانوان ایران در تاریخ رقابت های جودو قهرمانی جوانان آسیا در برنامه بامداد و نشاط شبکه سوم شرکت نمایند.
با وجود هماهنگی های صورت گرفته، با حضور مریم بربط در این برنامه مخالفت شد و رئیس فدراسیون جودو به نشانه اعتراض به این اقدام حاضر نشد میهمان برنامه باشد.
میراسماعیلی در این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: مسئولان برنامه هیچ دلیل قانع کننده ای درباب حضور پیدا نکردن خانم بربط در این برنامه نداشتند. این بانوی جودوکار با هماهنگی تهیه کننده برنامه در این شرایط شیوه کرونا، از همدان به تهران آمد و شب گذشته در هتل مستقر و در زمانی که از قبل مشخص شده بود، در محل سازمان صدا و سیما حضور پیدا کرد، ولی اجازه عبور از واحد نگهبانی را پیدا نکرد.
وی افزود: وقتی از تهیه کننده برنامه در این خصوص سوال کردیم هیچ دلیل قانع کننده ای نداشت و به من گفتند به برنامه بروم که قبول نکردم. متأسفانه برخورد شایسته ای صورت نگرفت و این اعتراض خودرا با ارسال نامه ای رسمی به اطلاع رئیس سازمان صدا و سیما خواهیم رساند.


منبع:

1399/09/07
14:06:01
5.0 / 5
1323
تگهای خبر: تیم , رقابت , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی