پس از گذشت ۶ هفته لیگ برتر؛

كدام بازیكنان در صدرنشینی استقلال بیشترین سهم را داشته ‎اند؟

كدام بازیكنان در صدرنشینی استقلال بیشترین سهم را داشته ‎اند؟

اخبار ورزشی: در 6 هفته ای که از مسابقات لیگ برتر گذشته، 4 بازیکن تیم استقلال در تمامی دیدارهای این تیم به میدان رفته و بیشتر از سایر بازیکنان به کار گرفته شده اند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در ۶ هفته ای که از لیگ گذشته در ۶ مسابقه حضور داشته که ۳ پیروزی، ۲ مساوی و یک شکست حاصل ۶ دیدار آنها در این مسابقات بوده است تا شاگردان فکری به لطف این نتایج و با ۱۱ امتیاز در بالای جدول قرار گیرند.
در این ۴ بازی که آبی پوشان به میدان رفته اند، ۲۴ بازیکن برای این تیم به میدان رفته اند که از بین این ۲۴ بازیکن، ۴ بازیکن در تمام این دیدارها فرصت بازی پیدا کرده اند. مهدی قائدی، هرویه میلیچ، امیر ارسلان مطهری و آرش رضاوند ۴ بازیکنی هستند که در تمام دیدارهای آبی پوشان فرصت بازی پیدا کرده اند. از این جمع میلیچ تنها بازیکنی است که در همه دیدارها در ترکیب ثابت قرار نداشته و در دو بازی بعنوان بازیکن جانشین به میدان آمده است.
ارسلان مطهری در هر ۶ بازی در ترکیب ثابت قرار داشته دو بار در هفته های دوم و سوم مقابل فولاد ماشین سازی تعویض شد و ۵۲۱ دقیقه برای آبی پوشان بازی کرد. مهدی قائدی نیز که در هر ۶ بازی در ترکیب ثابت قرار گرفت، در ۴ بازی تا سوت اختتام در زمین حضور داشت و دو بار در هفته های پنجم و ششم به ترتیب در دقایق ۸۹ و ۷۷ از بازی بیرون رفت تا ۵۲۶ دقیقه برای تیمش بازی کرده باشد و از این نظر از سایر بازیکنان پیش باشد.
آرش رضاوند در هر ۶ دیدار تیمش در ترکیب اولیه حضور داشت اما تنها یک دفعه و در همان هفته اول مقابل مس رفسنجان تا سوت اختتام بازی در میدان بود و در ۵ دیدار بعدی تعویض شد. مجموع دقایق حضور رضاوند در میدان نیز ۴۱۹ دقیقه است.
میلیچ مدافع با اخلاق و محبوب آبی پوشان نیز ۴ بار در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار داشت و تنها یک دفعه در هفته دوم مقابل فولاد تا سوت اختتام در زمین بود. وی دو بار هم در هفته های پنجم و ششم بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و مجموعاً ۳۸۳ دقیقه برای تیمش بازی کرده است.
از نظر تعداد بازی محمد دانشگر و محمد حسین مرادمند با ۵ بازی بیشتر از سایرین به کار گرفته شده اند با این تفاوت که مرادمند در هر ۵ بازی در ترکیب ثابت قرار داشته و تا سوت اختتام هم در میدان حضور داشته و ۴۵۰ دقیقه برای این تیم بازی کرده، اما دانشگر تنها یک دفعه در ترکیب ثابت قرار گرفت و تا اختتام هم در میدان حضور داشت و در ۴ دیدار بعدی بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و مجموعاً ۱۱۶ دقیقه برای این تیم بازی کرده است.
از بین بازیکنانی که تا حالا برای آبی پوشان به میدان رفته اند بابک مرادی با تنها یک دقیقه بازی پایین ترین میزان بازی را دارد و نام ۶ بازیکن هم در فهرست این تیم وجود دارد که هنوز فرصت بازی به آنها نرسیده است که این ۶ بازیکن عبارتند از؛ عرفان روحانی، سینا خادم پور، زکریا مرادی، امیر حسین خدامرادی، علی بخشی و محمد انصاری.

جدول میزان حضور بازیکنان استقلال در لیگ برتر؛ ردیف نام بازیکن تعداد بازی دقیقه بازی ۱ مهدی قائدی ۶ ۵۲۶ ۲ ارسلان مطهری ۶ ۵۲۱ ۳ محمدحسین مرادمند ۵ ۴۵۰ ۴ آرش رضاوند ۶ ۴۱۶ ۵ میلیچ ۶ ۳۸۳ ۶ عارف غلامی ۵ ۳۶۳ ۷ رشید مظاهری ۴ ۳۶۰ ۸ وریا غفوری ۴ ۳۶۰ ۹ مسعود ریگی ۴ ۳۵۸ ۱۰ محمد نادری ۴ ۳۴۷ ۱۱ سید احمد موسوی ۴ ۳۱۳ ۱۲ فرشید باقری ۴ ۲۸۰ ۱۳ داریوش شجاعیان ۴ ۲۲۶ ۱۴ مهدی مهدی پور ۳ ۱۸۶ ۱۵ سید حسین حسینی ۲ ۱۸۰ ۱۶ فرشید اسماعیلی ۲ ۱۷۹ ۱۷ محمد دانشگر ۵ ۱۱۶ ۱۸ سیاوش یزدانی ۱ ۹۰ ۱۹ سبحان خاقانی ۲ ۷۵ ۲۰ شیخ دیاباته ۳ ۵۵ ۲۱ متین کریم زاده ۳ ۳۷ ۲۲ فردین رابط ۲ ۱۴ ۲۳ سجاد آقایی ۱ ۱۱ ۲۴ بابک مرادی ۱ ۱


منبع:

1399/09/26
13:29:46
5.0 / 5
752
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی