استاندار آذربایجان شرقی:

شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراكتور هستیم

شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراكتور هستیم

به گزارش اخبار ورزشی استاندار آذربایجان شرقی با اعلان اینکه تراکتور برندی معتبر برای آسیا است، اظهار داشت: شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراکتور هستیم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز با حضور در باشگاه تراکتور، این باشگاه را برندی معتبر برای فوتبال آسیا دانست. وی در این دیدار جلسه ای با بازیکنان و اعضای این باشگاه داشت و از تلاش آنها برای سربلندی فوتبال آذربایجان تجلیل و قدردانی کرد.
پورمحمدی در دیدار با اعضای تیم تراکتور گفت: با حضور در جمع شما انرژی مثبتی را دریافت می کنم که این روزها آنرا در وسعتی فراتر از استان به اشتراک گذاشته اید و انتخاب این باشگاه بعنوان محبوب ترین تیم آسیا موجب افزایش شور و نشاط استانی شده که قابل تقدیر و قدردانی است.
استاندار آذربایجان شرقی درباب اظهار نظر رئیس جمهور اظهار داشت: در دیداری که با دکتر روحانی داشتیم، ایشان تبریز را شهری ورزشی دانستند که با تیم های مختلف ورزشی خودنمایی می کند و بی گمان شهره ورزشی این شهر را مدیون تراکتور هستیم.
پورمحمدی افزود: زنوزی سرمایه ای بزرگ برای استان است که با ورود به ورزش به دنبال سود نبوده و برای خدمت به جوانان این شهر و استان پای به میدان گذاشته است و او بارها عنوان کرده که برای یک دقیقه شادی مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: تراکتور امروز موفق شده که عنوان محبوب ترین تیم آسیا را کسب کند که حاصل کوشش های بی دریغ مالکیت این باشگاه، کادر مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان این تیم است ما از بخش خصوصی در فوتبال که حاصل چنین افتخاراتی است استقبال کرده و از هر کمکی که در جهت پیشرفت این باشگاه باشد دریغ نخواهیم کرد و صراحتاً این استان را در کنار تراکتور می دانیم.


منبع:

1399/10/15
01:04:26
0.0 / 5
957
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی