ترابی در العربی ماندنی شد

ترابی در العربی ماندنی شد

مدیر باشگاه العربی اصرار کرد که هیچ بازیکنی در زمستان این تیم را ترک نخواهد کرد و بدین سان مهدی ترابی در تیم ماندنی شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از الوطن، العربی در هفته های اخیر لیگ ستارگان قطر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. العربی دیشب (جمعه) موفق شد در دیدار حساس برابر الاهلی با یک گل به پیروزی نائل شود که این چهارمین پیروزی پی در پی تیم بود و موجب شد تا وضعیت این تیم در جدول رده بندی بهتر شود.

مشعل الملک مدیر باشگاه العربی در واکنش به جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: خوشبختانه نتایج تیم بهتر شده و ما قصد تغییر بازیکنان خصوصاً بازیکنان خارجی خودرا نداریم. با همین تیم ادامه می دهیم و بازیکن جدیدی جذب نمی نماییم همچنان که بازیکنی از ما جدا نمی گردد.

العربی دو بازیکن ایرانی به اسامی مهدی ترابی و مهرداد محمدی را در ترکیب خود دارد.

محمدی بهترین بازیکن این تیم در فصل جاری بوده و با وجود آنکه چند بازی را به خاطر لطمه دیدگی از دست داد اما ۶ گل به ثمر رسانده است اما مهدی ترابی شروع خوبی در العربی نداشت و در نیم فصل موفق به گلزنی نشد و همین موجب شد خبرهای زیادی درباره قرار گرفتن او در لیست فروش و بازگشت به پرسپولیس به گوش برسد.

ظاهرا گلی که ترابی در آغاز نیم فصل دوم به ثمر رساند و البته پیروزی های پی در پی العربی نظر سران باشگاه را درباره او تغییر داده و بدین سان او حداقل تا اختتام فصل در این تیم قطری می ماند و بازگشت او به فوتبال ایران فعلا منتفی است.
1399/10/20
14:06:26
0.0 / 5
1163
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی