ابهام بزرگ در سرنوشت ترابی با جذب المساكنی

ابهام بزرگ در سرنوشت ترابی با جذب المساكنی

اخبار ورزشی: باوجود آن که رسانه های قطری از قرار گرفتن نام مهدی ترابی در لیست فروش العربی خبر دادند اما این باشگاه هنوز واکنشی رسمی دراین زمینه نداشته است.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا، شب گذشته العربی قطر از عقد قرارداد رسمی با یوسف المساکنی آگاهی داد.
این بازیکن باتجربه تونسی با عقد قراردادی یک و نیم ساله رسما به العربی پیوست.
رسانه های قطری قبل از این تاکید نمودند که مهدی ترابی باتوجه به عملکرد ضعیف در العربی در لیست فروش باشگاه قرار گرفته است و یوسف المساکنی هم جایگزین او خواهد شد.
نکته عجیب این که شب گذشته که سایت رسمی العربی از جذب یوسف المساکنی آگاهی داد درباره این که این بازیکن جایگزین چه بازیکنی در تیم خواهد شد هیچ واکنشی نشان نداد و این موجب افزایش ابهام دراین زمینه شد.
سایت الرای قطر در گزارشی دراین زمینه نوشت: باوجود آن که باشگاه العربی اعلام نکرد که یوسف المساکنی جایگزین چه بازیکنی خواهد شد اما این بازیکن مهدی ترابی خواهد بود و این بازیکن ایرانی در لیست فروش قرار می گیرد.
سایت استاد الدوحه اولین سایت قطری بود که از قرار گرفتن نام مهدی ترابی در لیست فروش العربی و جذب یوسف المساکنی بجای او آگاهی داد.
تا حالا باشگاه العربی به صورت رسمی ترابی را در لیست فروش باشگاه قرار نداده است.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا، این روزها بحث بازگشت ترابی به پرسپولیس بسیار داغ است و به احتمال خیلی زیاد این بازیکن به جمع سرخ پوشان برگردد البته ابتدا باید العربی او را در لیست مازاد خود قرار دهد. شاید این باشگاه قطری با قرار ندادن ترابی در لیست فروش قصد درآمدزایی از راه انتقال او را دارد.
منبع:

1399/11/05
21:42:37
0.0 / 5
661
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی