پیروزی یاران شریفی در لیگ تركیه

پیروزی یاران شریفی در لیگ تركیه

اخبار ورزشی: تیم هلیلیه که مرتضی شریفی را در اختیار دارد در هفته بیست و پنجم لیگ ترکیه موفق به شکست توکات شد وامیر غفور عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار بورسا با سولهان را به دست آورد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از فدراسیون والیبال، هفته بیست و پنجم لیگ والیبال ترکیه شنبه شب مورد پیگیری قرار|گرفت. تیم بورسا اسپور که امیر غفور ستاره ملی پوش ایرانی را در خدمت دارد، این هفته میهمان سولهان بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

بورسا در ست سوم ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب حریف خود شد. امیر غفور با کسب ۱۵ پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن تیمش را به دست آورد که شامل ۱۳ حمله و ۲ دفاع بود. بورسا با پذیرش این شکست، با ۱۷ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار گرفت و سولهان نیز با ۲۷ امتیاز در جایگاه یازدهم جای گرفت.
همچنین در دیگر مسابقه این هفته، تیم هلیلیه که مرتضی شریفی دریافت کننده ملی پوش کشورمان را در اختیار دارد، میزبان توکات بود و سه بر صفر به پیروزی رسید. یاران شریفی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند تا با ۲۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گیرند. شریفی در این مسابقه ۱۱ امتیاز گرفت که شامل ۱۰ حمله و یک سرویس بود. توکات نیز به رغم پذیرش این شکست، با ۳۲ امتیاز در رتبه نهم باقی ماند.
هفته هجدهم لیگ اسلوونی نیز با دیدار آچه ها والی برابر تریگلاو مورد پیگیری قرار|گرفت و یاران امیرحسین توخته بازیکن جوان ایرانی و آکو کریمی مربی این تیم، موفق به شکست سه بر صفر حریف شدند.
توخته در این مسابقه به سبب مصدومیت دقایقی کمی به میدان رفت اما یاران او با کسب این پیروزی، با ۴۸ امتیاز صدرنشین ماندند.


منبع:

1399/11/12
13:35:28
0.0 / 5
807
تگهای خبر: بازیكن , پیروزی , تیم , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی