تورنمنت كشتی بلغارستان؛

فلاح و عبادی به مرحله نیمه نهایی رسیدند

فلاح و عبادی به مرحله نیمه نهایی رسیدند

رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای 19 تا 22 فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان انجام می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، نتایج مسابقات بامداد نمایندگان کشورمان در روز دوم رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
در وزن ۷۴ کیلوگرم جمال عبادی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه ۸ بر یک از کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف گئورگیف از بلغارستان می رود.
کشتی فرنگی:
در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی فلاح بعد از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه ۵ بر یک آوندانو از ونزوئلا را مغلوب کرد. وی در دور سوم نیز حریفش را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
وزن کشی اوزان باقی مانده این رقابت ها انجام شد که نتایج آن به شرح زیر است: کشتی آزاد:
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند، مجتبی گلیج در دیدار نخست به مصاف خوتچویا از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد مقابل انگستروم از سوئد قرار می گیرد. در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که بصورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، امین طاهری در گروه دوم با اسلام آدیزوف از بلغارستان و آلکسی ژورژولیانی از گرجستان کشتی می گیرد. در این وزن ۶ نفر حضور دارند. کشتی فرنگی:
در وزن ۶۰ کیلوگرم پویا ناصرپور بعد از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف سیراشکی از بلغارستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان یارا و ایلبارس از ترکیه روبرو می شود. امشب نیز علی ارسلان در وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی و حمیدرضا زرین پیکر در وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد برای کسب مدال طلا به میدان می روند.

1400/01/20
21:31:56
5.0 / 5
764
تگهای خبر: پیروزی , حریف , رقابت , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی