سهیل مهدی خبر داد

بازی های پرسپولیس و استقلال به تعویق افتاد

بازی های پرسپولیس و استقلال به تعویق افتاد

به قول مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال، بازی های روز جمعه پرسپولیس با سپاهان و استقلال با ذوب آهن به تعویق افتاده است و دیدارهای هفته بیست و سوم (از جمله دربی) با تاخیر برگزار می گردد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سهیل مهدی درباره برنامه های پیچیده و فشرده سازمان لیگ فوتبال در این هفته ها، اظهار داشت: وقتی نمایندگان کشورمان در تورنمنت بین المللی شرکت می کنند حکم تیم ملی ما را دارند. تیم ملی کشورمان خط قرمز ما است و باید کمکشان نماییم تا با فراغ بال وارد مسابقات بین المللی شوند. خوشحالیم که سه نماینده شایسته در مرحله یک هشتم نهایی داریم. می توانستیم حتی چهار نماینده داشته باشیم اما وقتی نمایندگان ما به کشور بازگشتند باید سر محدودیت هایمان برگردیم.
وی اضافه کرد: ما ۱۴ بازی معوقه داریم که شاید به چشم هیچکس نیاید. این یعنی دو هفته مسابقه داریم. یک هفته هم سوپرجام خواهیم داشت. سه هفته ابتدایی لیگ را به علت کرونا از دست دادیم. ناگهان بازی های انتخابی جام جهانی متمرکز شد و هم اکنون نزدیک به ۱۵ هفته تعویق در مسابقات داریم؛ تقریباً نزدیک به نیم فصل. شهریورماه همین نمایندگان باید باردیگر در آسیا شرکت نمایند. اگر لیگ را تمام نکنیم نمی توانیم به تیم هایمان نقل و انتقالات بدهیم تا با قدرت به آسیا بروند و جام را برای ایران بیاورند. در این روزها باید تلاش نماییم خودمان را با فشار بیشتری وارد مسابقات نماییم.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره قرنطینه شدن پرسپولیس و خطر تمرین این تیم باوجود قرنطینه در کمپ تیم های ملی و مجموعه «پک» اظهار داشت: نه در قرنطینه پرسپولیس و نه در ریکاوری و انتخاب پک سازمان لیگ نقشی نداشت و اعضای ستاد مبارزه با کرونا می توانند بهتر توضیح بدهند که فضای توام با قرنطینه برای ورزش مناسب هست یا خیر. فکر نمی کنم بازگشت به مسابقات برای پرسپولیس سخت باشد. جامعه هواداری پرسپولیس هم تحت تأثیر حرف هایی قرار گرفت که سازمان لیگ را هم درگیر کرد.
مهدی که با رادیو ورزش گفتگو می کرد، به تشریح برنامه های سازمان لیگ برای چند هفته پیش رو پرداخت و اظهار داشت: اردوی تیم ملی فوتبال بامداد روز چهارم خرداد آغاز می شود و ما بسیاری از مسابقات لیگ را در این روز نداریم.
وی اضافه کرد: بازی پرسپولیس با سپاهان روز جمعه برگزار نمی گردد و به تاریخ ۱۸ یا ۱۹ اردیبهشت منتقل می شود. بازی استقلال، فولاد و تراکتور هم یکی دو روز عقب می افتد. هفته بیست و سوم که قرار بود چهار پنج روز پس از ۱۷ اردیبهشت برگزار شود، یکی دو روز جلوتر می رود.
به گفته مهدی، برنامه اصلاح شده سازمان لیگ امروز دوشنبه منتشر خواهد شد.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، با تعویق بازی های این هفته استقلال و پرسپولیس با ذوب آهن و سپاهان، دربی پایتخت هم که قرار بود روز چهارشنبه هفته بعد برگزار گردد (هفته بیست و سوم) به قول سهیل مهدی با یکی دو روز تاخیر انجام می شود.


منبع:

1400/02/13
19:04:27
5.0 / 5
980
تگهای خبر: استقلال , پرسپولیس , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی