مورینیو:

خدا هم آن لحظه فوتبال می دید

خدا هم آن لحظه فوتبال می دید

ژوزه مورینیو به اتفاق پیش آمده برای شاگرد سابق خود واکنش نشان داد.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از تایمز، ژوزه مورینیو به اتفاق پیش آمده برای شاگرد سابق خود واکنش نشان داد.
مورینیو اظهار داشت: من امیدوارم که فوتبال هم اکنون در همین مسیر پیش برود. من معتقدم که خدا هم در آن لحظه فوتبال را تماشا می کرد. این حادثه بسیار مهم تر از فوتبال بود. عشق، همبستگی و روحیه خانوادگی را دیدیم. این فقط خانواده او نبودند بلکه خانواده فوتبال بودند که نگران بودند. فوتبال مردم را دور هم جمع می کند. روز گذشته دعا کردم و گریه کردم. ما می دانیم که فوتبال می تواند مردم را دور هم جمع کند. اما روز گذشته فوتبال به علل منفی این کار را انجام داد. خوب است که در انتها ما می توانیم جشن بگیریم که اریکسن زنده است. این خبر خوبی و لحظه مناسبی برای جشن گرفتن است.
در مسابقه دانمارک - فنلاند، اریکسن در نیمه اول روی زمین چمن سقوط کرد و از هوش رفت. پزشکانی که بموقع رسیدند آغاز به ماساژ مستقیم قلب وی کردند و بعد از آن او را روی برانکارد قرار دادند و به بیمارستان منتقل کردند.
امروز پزشک اصلی بیمارستانی که هافبک دانمارک در آن مستقر است اظهار داشت که این بازیکن فوتبال گرفتار ایست قلبی شده بود ولی هم اکنون وضعیت وی پایدار ارزیابی می شود.
منبع:

1400/03/24
09:34:59
5.0 / 5
477
تگهای خبر: بازیكن , فوتبال , هافبك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی