تصویب كامل گزارش ها در مجمع عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی

تصویب كامل گزارش ها در مجمع عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی بمنظور بررسی عملکرد این فدراسیون در سال ۹۹ برگزار شد، این مجمع با تصویب گزارش های ارائه شده در تمام حوزه ها همراه بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بمنظور بررسی عملکرد و ارائه گزارش های مربوطه در سال ۹۹ امروز چهارشنبه (۹تیرماه) به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و با حضور مهدی حیدری رییس فدراسیون در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک انجام شد.

پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی به نمایندگی کمیته ملی المپیک همراه با علی خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع فدراسیون ها از دیگر افراد حاضر در مجمع بودند.

همین طور مجتبی ارشدی و شادی قیاسی نواب رییس فدراسیون، هاشم محتشمی سرپرست دبیری، مهدی شبستری خزانه دار و مرتضی کوهی بازرس فدراسیون همراه با حسین اکبرنژاد و احمد محمدی (نماینده باشگاه ها)، سلین میرزائیان و خشایار حسینیان (نماینده ورزشکاران)، آرین شایسته (نماینده مربیان)، حبیب خمجانی (نماینده داوران)، مسعود جوکار (نماینده ورزش های دانشگاهی)، محمد رواسی زاده (نماینده ورزش های دانش آموزی)، محمد جواد گل پرور (نماینده ورزش های کارگری) و محمد حسین فرضی (حسابرس مستقل) در محل مجمع حضور داشتند. سایر اعضای مجمع بصورت وبینار در جریان امور و روند برگزاری مجمع قرار گرفتند.
این مجمع در شرایطی انجام شد که مهدی حیدری از بهمن ماه سال قبل ریاست فدراسیون را بر عهده گرفته و به همین دلیل این نخستین مجمع در دوره ریاست وی بشمار می رود.

در شروع مجمع فدراسیون، مهدی حیدری گزارش کاملی از کارهای این فدراسیون طی سال قبل که در زمینه های مختلف انجام شد، ارائه کرد.

همین طور محمدحسین فرضی حسابرس مستقل فدراسیون گزارش مربوط به سال قبل را ارائه کرد که با رأی اعضای مجمع به تصویب رسید.

در قسمتی از مجمع امروز، مهدی شبستری خزانه دار در واکنش به درخواست علی نژاد گزارشی از وضعیت مالیاتی فدراسیون ارائه نمود. وی همین طور به کمک های مالی دریافتی از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک اشاره نمود. گزارش ارائه شده توسط خزانه دار هم بعد از بحث و بررسی های لازم به تصویب رسید.

مرتضی کوهی، بازرس فدراسیون هم در ادامه مجمع گزارش مربوط به این حوزه را ارائه کرد که با رأی اکثریت اعضا به تصویب رسید.

بررسی و تصویب عملیاتی تقویم سال ۱۴۰۰ توسط مهدی حیدری بخش دیگر مجمع بود که با رأی اعضا به تصویب رسید.

1400/04/09
19:16:34
5.0 / 5
472
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی