واكنش الكنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال

واكنش الكنو به خداحافظی فیاضی از تیم ملی والیبال

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم ملی والیبال ایران نسبت به خط زدن بازیکن این تیم از حضور در المپیک توکیو واکنش نشان داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با تقدیر سرمربی و تشویق دسته جمعی اردو نشینان، پوریا فیاضی از اردوی تیم ملی خارج شد تا تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خویش را با ۱۴ بازیکن پیگیری کند.
در آخر تمرین عصر چهارشنبه ولادیمیر آلکنو در حلقه صمیمی ملی پوشان با تقدیر از عملکرد پوریا فیاضی طی نزدیک به سه ماه حضورش در اردوی تیم ملی خطاب به این بازیکن اظهار داشت: چهره و بازی ات را از سال ها قبل که رقیب بودیم، به یاد داشتم. حضورم در ایران فرصت خوبی برای کسب افتخار آشنایی از نزدیک با تو بود. رفتار و رابطه حرفه ای تو با جایگاه بلندمرتبه ای به نام تیم ملی باید الگوی بازیکنان بزرگ و کوچک باشد.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران اضافه کرد: از صمیم قلب از تو تشکر می کنم که متعصب و باروحیه، همیشه با تمام وجود در تمرینات حاضر شدی و علیرغم رنج بردن از مصدومیت، برای تیم ملی در تمرینات و مسابقات از جان مایه گذاشتی.
او درباره فیاضی خاطرنشان کرد: تأسف بار است که برای رسیدن تو به شرایط آرمانی تا المپیک زمان کافی در اختیار نداریم. افسوس می خورم که تو در المپیک همراه تیم ملی نیستی. به خاطر همه این لحظه ها که همواره در اختیار تیم ملی بودی، بسیار از تو ممنونم.
تشویق گروهی بازیکنان و کادرفنی رودرروی پوریا فیاضی آخر بخش تمرین چهارشنبه شب تیم ملی بود.
تیم ملی والیبال مردان ایران تمرینات خویش را با حضور ۱۲ بازیکن (معرفی شده به کمیته برگزاری بازی های المپیک)، مجتبی میرزاجانپور و رضا عابدینی پیگیری می کند.

1400/04/17
13:05:10
5.0 / 5
465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی