تاكید باردیگر كمیته بین المللی المپیك:

ماسك زدن درخواست نیست، اجبار است

ماسك زدن درخواست نیست، اجبار است

به گزارش اخبار ورزشی کمیته بین المللی المپیک بار دیگر تصریح کرد پوشیدن ماسک روی سکوی توزیع مدال یک درخواست نیست بلکه اجبار است.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از اسپورتال، بازی های المپیک از روز جمعه شروع شده و ورزشکاران درحال کسب مدال هستند. در طول مراسم اهدای جوایز، مرتباً موارد نقض قوانین کرونا رخ داده است. حالا IOC به ورزشکاران یادآوری کرد که ماسک زدن یک اجبار است نه یک درخواست.
بعد از آغوش گرفتن و برداشتن ماسک در مراسم توزیع مدال المپیک در مسابقات شنا، برگزارکنندگان بازی های توکیو به ورزشکاران یادآوری کردند که از قوانین پیروی کنند. مارک آدامز، سخنگوی کمیته بین المللی المپیک روز یک شنبه اظهار داشت: ما از همه می خواهیم قوانین را رعایت نمایند. تیم های استرالیا، کانادا و ایالات متحده آمریکا پس از مسابقه شنا روی سکو ماسک نزده بودند و همدیگر را در آغوش گرفتند. صحنه های مشابهی هم در مراسم اهدای جوایز مردان وجود داشت.

آدامز سخنگوی IOC اظهار داشت: این یک درخواست دوستانه نیست بلکه یک اجبار است، هم برای این ورزش و هم برای همه افراد درگیر. از همه افراد در محیط المپیک خواسته می شود که به کتابچه راهنمای جامع قوانین کرونا در بازی های تابستانی در ژاپن توجه اساسی کنند.

۱۳۲ مورد عفونت کرونا
آدامز تاکید کرد: ما هیجان و احساس شادی آور ورزشکاران را می فهمیم، اما متأسفانه مجبور شدیم قوانین را سختگیرانه تر نماییم. این پیام بارها و بارها تأیید می شود نه فقط برای ورزشکاران.
به علت عواقب بیماری همه گیر کرونا، توکیو برای چهارمین بار در جریان بازی های المپیک در شرایط اضطراری قرار خواهد گرفت. تابحال ۱۳۲ مورد جدید مبتلا شدن به کرونا در ارتباط با بازی های المپیک رخ داده است.1400/05/04
10:39:36
5.0 / 5
458
تگهای خبر: المپیك , بیماری , پورت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی