ایتالیا چطور بهترین المپیک تاریخ خویش را رقم زد؟

ایتالیا چطور بهترین المپیک تاریخ خویش را رقم زد؟

به گزارش اخبار ورزشی ورزشکاران ایتالیایی در توکیو بهترین عملکرد خویش را در تاریخ المپیک ثبت کردند ولی با یک سیاست خاص.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از استار، اجازه ایتالیا به گروهی از ورزشکاران به تمرین در زمان قرنطینه در حالیکه بسیاری که از کشورها در قرنطینه بودند جواب داد و این کشور بهترین نتیجه ممکن را در توکیو گرفت.
ورزشکاران ایتالیایی موفق به کسب ۳۹ مدال شده اند که بیشتر از قدرتهای سنتی ورزش های اروپایی آلمان و فرانسه است و حتی بیشتر از ۳۶ مدالی که ایتالیا در المپیک خانگی خود در رم در سال ۱۹۶۰ به دست آورده بودند.
آنها حالا بهترین عملکرد خویش را در تاریخ المپیک توانستند در توکیو ثبت کنند تا نشان دهند سیاستی که در زمان قرنطینه داشتند جواب داده است.
جیووانی مالاگو رئیس کمیته المپیک ایتالیا که کشورش میزبان المپیک زمستانی ۲۰۳۲ است اظهار داشت: این بزرگترین المپیک برای ایتالیا بود. من به کل هیئت اعزامی و به این تیم فوق العاده ای که به ایتالیا شادی بزرگی بخشیده است پس از یورو افتخار می کنم.
در حالیکه سایر کشورها سالن های ورزشی، استخرها و پیست ها را تعطیل می کردند، چونکه همه گیری جان میلیونها نفر را در سرتاسر جهان گرفت، ایتالیا برای ۲۵۰ نفر از ورزشکاران نخبه شرایطی را فراهم نمود تا تمرین کنند و حتی مرخصی های بسیار کمی هم به آنها می دادند.
برای مدال آوران جدا از افتخار ملی مبلغ جایزه ای هم وجود دارد که حالا در انتظار آنهاست. برای کسانی که مدال طلا گرفتند معادل ۱۸۰، ۰۰۰ یورو تقریباً سه برابر قهرمانان المپیک فرانسه پرداخت می شود.1400/05/17
16:11:55
5.0 / 5
272
تگهای خبر: المپیك , تیم , كمیته , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی