فرهاد مجیدی:

مسئولیت باخت به فولاد با من است

مسئولیت باخت به فولاد با من است

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه مسئولیت شکست در فینال جام حذفی را می پذیرد، اظهار داشت: فصل جدید برای ما شروع شده و ۱۴ روز سرنوشت ساز پیش روی ما است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال روز گذشته در فینال جام حذفی برابر فولاد خوزستان شکست خورد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از دست داد.
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شب گذشته از صحبت با خبرنگاران خودداری کرد ولی امروز با انتشار پیامی، ضمن اشاره به باخت در فینال جام حذفی، برنامه های استقلال را در ایام آینده به شرح زیر برشمرد:
هواداران عزیز، برای نمایش و نتیجه دیشب از شما پوزش می خواهم. خوب می دانم که در این روزگار تلخ، یک قهرمانی چقدر حال شما را خوب می کرد.
وقتی دلداری های اکثریت هواداران، بخصوص عزیزانی که در اهواز و فرودگاه تهران حضور داشتند را می بینم، خیلی بیشتر شرمنده وجدان و انصاف بی انتها شما عاشقان استقلال می شوم و این رفتار، انگیزه من را برای یک شروع مجدد دوچندان می کند.
فصل جدید برای ما از همین امروز شروع شده است. چهارده روز سرنوشت ساز و به شدت حیاتی پیش روی ماست. اگر در این زمان کوتاه پروژه تمدید و تقویت تیم را به درستی انجام ندهیم، موفقیت ها شروع نمی گردد.
در این ساعت ها نمی خواهم از مشکلات بگویم که بسیاری از گفتنی ها را پس از بردها با شما هواداران عزیز در بین گذاشتم.
اهل بهانه جویی نیستم و مسئولیت این شکست را می پذیرم. بازیکنان من تمام تلاش خویش را برای موفقیت انجام دادند.
باید بدانید که بسیاری از بازیکنان من در هفته های اخیر بدون آنکه خبرش رسانه ای بشود، در شرایط خیلی سخت و باوجود مصدومیت های مختلف ازخودگذشتگی کردند و وظیفه خودم می دانم در انتها فصل از همه آنها و کادر فنی، پزشکی، اجرایی، تدارکات و رسانه ای تیم تشکر کنم.
در چهارده روز آینده باید به صورت شبانه روزی کار نماییم. باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم فرصت نقل وانتقالات مثل دو سه فصل اخیر از بین برود.
به نمایندگی از میلیونها استقلالی، در چهارده روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و تلاش می کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم.
در آخر قهرمانی تیم فولاد را به مردم مظلوم خوزستان، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گویم.


منبع:

1400/05/19
00:08:02
5.0 / 5
605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی