با اعلام كمیته تعیین وضعیت بازیكنان؛

باشگاه تراکتور تبریز باز هم محکوم شد

باشگاه تراکتور تبریز باز هم محکوم شد

باشگاه تراکتور تبریز بار دیگر از طرف کمیته تعیین وضعیت بازیکنان با محکومیت جدید روبرو شد.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان صادر شد که به شرح زیر است:
* باتوجه به شکایت هاشم خدادادی از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۳۳ میلیون و ۵۷۲ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
* در پرونده شکایت باشگاه استقلال از باشگاه قشقایی شیراز درباب حق آموزش حسین حیدری، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
*با توجه به شکایت فرشاد فلاحت زاده از باشگاه گل ریحان البرز، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و ۱۵ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همین طور کمیته وضعیت دعوای خواهان را به میزان یک میلیاردریال مردود اعلام نمود.
*در پرونده شکایت عباس چمنیان از باشگاه تراکتور، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۱ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همین طور کمیته وضعیت دعوای خواهان را به مبلغ ۴ میلیارد و ۷۶۸ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال رد کرد.
*در پی شکایت محمود صالحات از باشگاه گل گهر سیرجان، کمیته وضعیت دعوای خواهان را به سبب عدم ثبت قرارداد واسطه گری مردود اعلام نمود.
آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

1400/05/19
14:25:42
5.0 / 5
240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی