وزیر ورزش و جوانان:

وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد

وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد

به گزارش اخبار ورزشی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سید حمید سجادی ظهر سه شنبه در مسافرت به پیشوا طی سخنانی اظهار داشت: ورزش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف شکل گرفته و بیشتر از ۴۰ سال برنامه ریزی و اجرا در این عرصه رخ داده است.
وی اضافه کرد: حدود یک قرن است که در کشورمان ورزشِ سامان یافته به شکل امروزی را داریم و این در شرایطی است که صاحب ورزش هایی با قدمت چند هزار ساله هستیم که اساس قوانین دیگر ورزش ها بوده و امروزه در دیگر کشورهای دنیا با عناوین دیگر اجرا می شوند.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بیشتر از یک هزار و ۲۰۰ بازی بومی- محلی در کشور داریم، اضافه کرد: نزدیک به ۴۴۰ مورد از این بازی ها دارای آیین نامه است، ورزش نیازمند محتوا، فکر و ایده است و نبود تجهیزات نمی تواند مانعی برای توسعه آن باشد.
سجادی اظهار داشت: کارکنان برخی ادارات ورزش که به صورت قراردادی و هیئتی کار می کنند با مشکلاتی در زمینه دریافت حقوق مواجهند.
وی اضافه کرد: برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ورزش نداشته و وظیفه داریم با همفکری و کمک به نحو احسن مشکلاتشان را رفع نماییم، این افراد زینت ورزش هستند و تا امروز یاور و همراه ما بوده اند و الان که مقرر است به شرایط و ایستگاه های خوب در کشور برسیم نمی توانیم آنها را پیاده نماییم.
سجادی اظهار داشت: احتیاج به بازنگری در مدیریت های ورزشی داریم تا فکر و روحیه جدید به حوزه ورزش تزریق شود، برای تکمیل پروژه های ورزشی هر جا نیاز باشد مافوق شرایط عادی کمک نماییم، حتما تسریع خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: پروژه استادیوم ورزشی پیشوا تا دهه فجر تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد و اگر زودتر این اتفاق بیفتد هم استقبال می نماییم، از برکات سفرهای استانی این است که از نزدیک مشکلات را دیده و لمس کرده و با دید بهتری میتوان تصمیم گیری کرد.


منبع:

1400/07/13
23:50:00
5.0 / 5
152
تگهای خبر: استادیوم , تیم , حقوق , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی