در گزارش اخبار ورزشی مطرح شد؛

هشدارهایی برای دیدار ایران - امارات

هشدارهایی برای دیدار ایران - امارات

به گزارش اخبار ورزشی مدافع پیشین تیم ملی با اشاره به اینکه نباید هیچ حریفی را برای صعود به جام جهانی دست کم بگیریم، اظهار داشت: امارات تیمی نیست که به سادگی بتوان آنرا شکست داد چون که برای تیم ایران برنامه دارند.صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دو دیدار آینده ایران برابر امارات و کره جنوبی اظهار داشت: بازی سختی برابر یکی از تیم های مدعی صعود به جام جهانی خواهیم داشت. امارات حریف آسانی برای ما نخواهد بود و نباید فکر نماییم که به سادگی می توانیم این تیم را شکست دهیم. آنها در کشور خودشان بازی می کنند و به سادگی از میزبانی بهره می برند و نمی خواهند مقابل ایران بازنده باشند.
وی اضافه کرد: هر بازی برای ما حکم صعود را دارد. امارات می داند که ایران دو بازی قبلی خویش را با موفقیت به پایان رسانده و حالا به دنبال پیروزی برابر آنهاست ازاین رو دست به هر کاری خواهد زد تا بتواند بازنده این بازی نباشد. بازیکنان ما هم باید هوشیار باشند و وارد حواشی نشده تا بتوانند با آرامش به انجام یک بازی خوب سه امتیاز دیگر را به حساب خود واریز نمایند.
ورمزیار تاکید کرد: در چند سال قبل ملی پوشان اماراتی هیچگاه مقابل ما نتوانستند عرض اندام کنند اما نباید این سبب شود که مقابل آنها بی تفاوت باشیم. بطور حتم آنالیزورهای تیم ملی امارات یک به یک بازیکنان ما را آنالیز کرده و به نقاط قوت تیم ما آشنا هستند ازاین رو باید با تمام قوا مقابل حریف به میدان رفته تا با پیروزی برابر امارات، شرایط و روحیه خوبی برای بازی بعد مقابل کره جنوبی داشته باشیم.
مدافع پیشین تیم ملی تصریح کرد: تفاوت های زیادی بین بازی کره و امارات است. کشورهای آسیای شرقی فوتبال روان و با برنامه ای را انجام می دهند و از سرعت بالایی برخوردار می باشند و این می تواند برای ما دردسر ساز شود اما کشورهای عربی این شرایط را ندارند و ازاین رو باید از این فرصت به دست آمده بهره برده و با یک بازی منظم و دقیق حریفمان را که سالهاست از ما شکست می خورد، باردیگر شکست دهیم.
وی در مورد عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی عنوان کرد: اسکوچیچ در ایام اول حضورش مخالفان زیادی داشت البته هنوز هم با کیروش مقایسه می شود و بر این باورند که او نمی تواند سرمربی موفق در تیم ملی باشد اما او تا به امروز توانسته نتایج خوبی بگیرد و امیدواریم بتواند در بازی های آینده هم عملکرد خوبی داشته باشد. هم اکنون اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ماست و احتیاج به حمایت همه جانبه دارد باید او را حمایت کرد تا او هم با آرامش بتواند در تیم ملی مثمرثمر باشد. ضمن این که وحدت خوبی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده و این مساله روند مثبتی در نتایج تیم ملی خواهد داشت.
وی در انتها و در مورد حضور تماشاگران برای دیدار برابر کره جنوبی در ورزشگاه آزادی بیان نمود: خوشحالم پس از دو سال هواداران عاشق فوتبال می توانند به ورزشگاه رفته و تیم ملی را تشویق کنند. حمایت همه جانبه مردم ایران از تیم ملی و خصوصاً آنها که در ورزشگاه هستند سبب خواهد شد که تیم ملی شرایط روحی بهتری پیدا کند. بازی بدون تماشاگر معنا ندارد و آرزو می کنم تیم ملی کشورمان بتواند با حضور تماشاگران در ورزشگاه یک پیروزی خوب را برابر کره جنوبی به دست آورد.


منبع:

1400/07/15
12:52:42
5.0 / 5
130
تگهای خبر: بازیكن , پیروزی , تیم , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی