توسلی :

تیم ملی فوتسال زنان در انزوا قرار گرفت

تیم ملی فوتسال زنان در انزوا قرار گرفت

به گزارش اخبار ورزشی ملی پوش فوتسال زنان با اعلان اینکه این تیم حدود سه سال در انزوا قرار گرفته است، اظهار داشت: از رییس فدراسیون فوتبال درخواست دارم به فوتسال توجه کند و تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود.فرزانه توسلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آینده نامعلوم تیم ملی فوتسال زنان اظهار داشت: شرایط بسیار بد است و وضعیت تیم ملی و سرمربی آن مشخص نیست. حدود سه سال می گذرد که خبری از برنامه ریز مشخص در فوتسال زنان نیست. ای کاش هرچه سریعتر تکلیف روشن شود.
دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان با اشاره بهبود شرایط فوتبال افزود: برای اولین بار پرواز اختصاصی به تیم فوتبال زنان داده شد. توجه ویژه به فوتبال بانوان صورت گرفته است و امیدوار هستم در فوتسال نیز شرایط تغییر کند.
وی درباره دلیلهای کم توجهی به فوتسال تصریح کرد: متاسفانه یکی از دلیلهای مهم کرونا بود که موجب لغو رقابت های بین المللی شد. اما الان نمی دانم چرا توجهی به فوتسال نمی شود؟ اگر برنامه گرفتار تغییر نشود، طبق تقویم AFC اسفند ماه باید در بازی های داخل سالن شرکت نماییم و شهریورماه سال آینده نیز در مسابقات جام ملت ها. زمان زیادی باقی نمانده است و هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی معلوم نیست.
توسلی درباب این که آیا درخواستی از رییس فدراسیون داشته اند؟ اظهار داشت: خیر؛ نتوانستیم با آقای عزیزی خادم صحبت نماییم. قرار بود با تعدادی از بزرگان تیم دیداری با عزیزی خادم داشته باشیم اما اتفاقاتی پیش آمد که نشد.
ملی پوش فوتسال زنان با اشاره به درخواست هایشان از فدراسیون اشاره کرد: امیدوار هستم فدراسیون نگاه ویژه تری به فوتسال داشته باشد. تیم فوتسال زنان افتخارات خوبی کسب کرده است و دو دوره قهرمان آسیا شد. اما فعلا دو پله در رنکینگ جهانی سقوط و به رده هفتم رفتیم که عدم برگزاری مسابقات از دلیلهای آن بود. امیدوار هستم فدراسیون شخص ارجح را برای هدایت تیم ملی انتخاب نماید.
توسلی به کار مثبت فدراسیون در شروع اشاره نمود و اضافه کرد: در ابتدای حضور عزیزی خادم و شهره موسوی در فدراسیون، پاداش های تیم فوتسال زنان پرداخت گردید و تصورمان این بود اتفاقات بهتری در ادامه رخ دهد اما به انزوا رفتیم. اساسا اگر تکلیف سرمربی مشخص شود شرایط بهتر و برنامه ریزی ها صورت می گیرد.
دروازه بان فوتسال زنان در آخر اظهار داشت: چه در بخش مردان و زنان فوتسال، افرادی در راس کار هستند که همه یک خانواده هستیم. نتایج تیم فوتسال مردان در رقابت های جهانی نتیجه عدم توجهات بود. نسل طلایی فوتسال زنان شاید فقط یک دوره دیگر بتوانند در مسابقات شرکت نماید و امیدوار هستم هرچه سریع تر شرایط بهتر شود تا مثل گذشته افتخار آفرینی نماییم.


منبع:

1400/07/21
10:03:03
5.0 / 5
251
تگهای خبر: تیم , تیم فوتبال , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی